КСНУМКС конобари виза и подручја

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Собарица
    Учесник

    Здраво пријатељи,
    Хтео сам да пишем под овим насловом са својим пријатељима који чекају и добијају визу за 2020.
    Пријавила сам се са дететом 17. септембра. Сматрали су да је плата моје жене недовољна и одбили су мене и моје дете. Моја супруга је турска држављанка и има боравишну дозволу на неодређено време. Уложили смо жалбу преко адвоката побољшањем услова и чекамо. Надамо се да ће испасти позитивно.
    Стрпљење желим свима који чекају.

    Поздрав прво,
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    Схватићете на шта мислим када вас испитују о захтеву за визу.
    Постоји разлика у годинама између мене и моје жене од 14 година. Године су само бројчани показатељ, а то сам схватио када сам упознао своју жену. Схватили смо да смо се до тог доба живота само тражили, а венчали смо се 6 месеци након што смо се упознали.
    Људи у конзулату преиспитују разлику у годинама како би разумели да ли је ваш брак прави брак. Као што сам већ поменуо, конзулат испитује намеру старосне разлике, а не разлику у годинама.
    Ако верујете у однос између вас и вашег партнера, нема разлога за страх.

    Аиа90
    Учесник

    Поздрав прво,
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    Схватићете на шта мислим када вас испитују о захтеву за визу.
    Постоји разлика у годинама између мене и моје жене од 14 година. Године су само бројчани показатељ, а то сам схватио када сам упознао своју жену. Схватили смо да смо се до тог доба живота само тражили, а венчали смо се 6 месеци након што смо се упознали.
    Људи у конзулату преиспитују разлику у годинама како би разумели да ли је ваш брак прави брак. Као што сам већ поменуо, конзулат испитује намеру старосне разлике, а не разлику у годинама.
    Ако верујете у однос између вас и вашег партнера, нема разлога за страх.

    gerçekten iyiki bu siteyi görmüşüm iyiki sizi takip etmişim gerçekten benim gibi insanları gördükçe cok daha huzurlu oluyorum cok daha emin adımlar sağlam adımlar attığımın farkına varıyorum gerçekten keşke daha önce tanımak kaynaşmak bazı konularda Bilgi edinmek gibi bir fırsatımız olsaydı çünkü çevremizde bizim gibi cok az insan var be hep eksil bazı durumlar kalıuor kendini anlatmak gibi seni anlayacak kimsenin olmaması gibi şimdi cok daha iyim gerçekten çok teşekkürler buradayım ve bütün süreçleri takip edip ve kendi sürecim başladığında hepsini paylaşacağım burada inşallah sizde vizenizi alır eşinize kavuşursunuz 🙏🙏 ya:)

      : полици:

    Цнс24
    Учесник

    Herkese merhaba bugün 83.günüm ve  yabancılar şubesinden eşimi aramışlar kağıtlarım gitmiş pazartesi günü arayıp randevu alıp istenen evrakları götürecek. halayy:)  Bundan sonraki süreç nasıl oluyor bilgisi olan var mi?

    муратнадј на
    Учесник

    Вероватно је потребно око 3 недеље. У ком граду живи ваша жена? Исти је дан када смо ти и ја, а мој је 85. дан.

    Цнс24
    Учесник

    Вероватно је потребно око 3 недеље. У ком граду живи ваша жена? Исти је дан када смо ти и ја, а мој је 85. дан.

    Моја жена живи на франкфут благајнама. Има ли побољшања у вашем случају?

    муратнадј на
    Учесник

    44. дана моја супруга је отишла у филијалу за странце и питала да ли су ми стигли документи, рекли су, рекли су, само сачекајте вести од нас, писмо итд., Али још чекамо 85 дана.

    Цнс24
    Учесник

    44. дана моја супруга је отишла у филијалу за странце и питала да ли су ми стигли документи, рекли су, рекли су, само сачекајте вести од нас, писмо итд., Али још чекамо 85 дана.

    İşin en zor süreci de hiç haber alamadan beklemek bence. Insallah hayırlısıyla sizin vizede onay alır

    муратнадј на
    Учесник

    Да, нажалост, стрпљив сам, али сада ми је досадно, чекај, да видимо шта ће се догодити, срећно

    Цнс24
    Учесник

    Да, нажалост, стрпљив сам, али сада ми је досадно, чекај, да видимо шта ће се догодити, срећно

    Био сам овако неколико дана, било ми је толико досадно, плашио сам се да ће процес потрајати, одлично вас разумем.

    Хелинцик
    Учесник

    Merhabalar! Aranızda yeniyim. 21 Şubat tarihinde aile birleşimi üzerinden konsoloslukta görüşmemi yaptım. Görüşme benim için biraz zor geçti. Veznedeki kadın ilk etapta yaş farkını sorun etti. Sonrasında biraz yumuşadı. Tam 1 hafta oldu. UPSden baktım ve kargoya verilmemiş henüz. Gideceğim yer küçük bir yer. Umuyorum ki en kısa sürede belgelerim yabancılar dairesine ulaşır. Hepimiz için şans ve sabır diliyorum kur;) Gelişmeleri yazacağım

    муратнадј на
    Учесник

    Нов си чекај да видимо колико је дана прошло, 85 ми је дан, чекам и морамо да чекамо, ништа не можемо да урадимо, стрпи се надам се да ћеш ускоро добити визу

    здраво хелинцик,
    Пре свега, добродошли код нас.
    Пошто сте рекли да је место у које идете мало, мислим да нећете чекати колико сам очекивао (4 месеца). Међутим, увек имајте на уму да пошто је иницијатива у рукама тамошњих службеника, постоји могућност да они пролонгирају процес.
    Они посебно испитују оне који имају значајну разлику у годинама или оне који су у браку по други пут, а процес, наравно, траје дуже.Која је разлика у годинама између вас и вашег супружника због чега је државни службеник направио проблем? Јер постоји значајна разлика у годинама између мене и моје супруге, али је полицајац питао за ову ситуацију док сам био на испитивању и није се више дотакао тог питања након мог одговора.
    Ваш прави процес почиње од сада. Пред вама је дуг пут који треба да ходате са стрпљењем.Када сам прочитала вашу поруку, дуго сам размишљала о новембру и схватила да пролазимо кроз прилично тешка времена.
    Надам се да ћеш добити добре вести.
    Севгилер

    Oncelikle hoşbuldum ve güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Eşimle aramızda 15 yaş var. Sizin işiniz gerçekten gereğinden çok fazla uzamış. Ve size çapraz sorgu yapılmayacağını düşünüyorum. Çünkü böyle durumlarda ilk olarak başvuru sahibini e-mail yoluyla konsolosluğa çağırdıklarını biliyorum. Böyle bir durum yoksa gönlünüzü ferah tutun. Bu arada sabrınız için tebrik ediyorum  ya:) Bugün 11. Günüm… Tıkırtı yok. Hepimiz için hayırlısı olsun  byby:)

Приказује се 15 одговора - 46 до 60 (укупно 1,303)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.