КСНУМКС конобари виза и подручја

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Собарица
    Учесник

    Здраво пријатељи,
    Хтео сам да пишем под овим насловом са својим пријатељима који чекају и добијају визу за 2020.
    Пријавила сам се са дететом 17. септембра. Сматрали су да је плата моје жене недовољна и одбили су мене и моје дете. Моја супруга је турска држављанка и има боравишну дозволу на неодређено време. Уложили смо жалбу преко адвоката побољшањем услова и чекамо. Надамо се да ће испасти позитивно.
    Стрпљење желим свима који чекају.

    Честитам. Нека ти Бог разјасни пут. Да ли сте се икада распитивали о статусу ваше визе у канцеларији за странце у Штутгарту? Да ли знате за неку другу институцију од које можемо добити информације?

    Не, нисмо ништа питали, само смо чекали, жени није послато писмо, ионако жена је са мном у Турској. Пошто је била за дијете и документи су били комплетни, одобрили су је и виза је стигла за 23 дана, алхамдулиллах.


    :D

    муратнадј на
    Учесник

    Здраво, мој је 72. дан и још увек чекам.Моја канцеларија за странце је у Штутгарт-Лудвигзбургу.Документа су тамо одавно стигла, али чекамо само писмо.

    муратнадј на
    Учесник

    Ако буде било каквог развоја, били бисмо срећни да то поделите са нама, па да видимо како процес функционише.

    Аиа90
    Учесник

    Добро вече свима, разлика у годинама између моје жене и мене је 18 година. У браку смо 2 године. Живели смо раније у Турској и онда смо одлучили да се преселимо у Немачку. Попунио сам сва документа. Имам заказано у Истанбулу 25.марта.Моја супруга живи и ради у Хајлброну.Нисмо имали никаквих проблема, финансијски или моралних, 1 годину.Које проблеме нам то ствара? Каква питања постављају?Може ли ми неко помоћи?

    муратнадј на
    Учесник

    Здраво,срећно надам се да ће проћи без проблема 18 година је велика разлика па ће се то свакако приметити у канцеларији за странце.

    Аиа90
    Учесник

    Добро вече свима, разлика у годинама између моје жене и мене је 18 година. У браку смо 2 године. Живели смо раније у Турској и онда смо одлучили да се преселимо у Немачку. Попунио сам сва документа. Имам заказано у Истанбулу 25.марта.Моја супруга живи и ради у Хајлброну.Нисмо имали никаквих проблема, финансијски или моралних, 1 годину.Које проблеме нам то ствара? Каква питања постављају?Може ли ми неко помоћи?

    Здраво,срећно надам се да ће проћи без проблема 18 година је велика разлика па ће се то свакако приметити у канцеларији за странце.

    üstünde dursunlar 3 yıl oldu beraberiz evlilik ile Türkiye’de yaşadık sonra eşim oraya gitti inşallah sorun cıkartmazlar insan içten içe eriyor

    муратнадј на
    Учесник

    İnşallah sorunsuz gidersiniz sabırlıda olmak lazım süreç bazen uzuyor canınızı sıkmayın

    Цнс24
    Учесник

    Добро вече свима, разлика у годинама између моје жене и мене је 18 година. У браку смо 2 године. Живели смо раније у Турској и онда смо одлучили да се преселимо у Немачку. Попунио сам сва документа. Имам заказано у Истанбулу 25.марта.Моја супруга живи и ради у Хајлброну.Нисмо имали никаквих проблема, финансијски или моралних, 1 годину.Које проблеме нам то ствара? Каква питања постављају?Може ли ми неко помоћи?

    Здраво, разлика у годинама између мене и моје жене је 13 година и ми смо рођаци. Док сам ишао на разговор за визу, јако сам се бринуо да ли ће направити проблем о мојим годинама, али су ме питали где сам упознао своју жену, да ли смо рођаци или посао мог мужа. Будите мирни током интервјуа, дајте кратке и јасне одговоре, ако вас ухвати паника, постављаће још питања и тражити детаљније информације.

    Аиа90
    Учесник

    Здраво, разлика у годинама између мене и моје жене је 13 година и ми смо рођаци. Док сам ишао на разговор за визу, јако сам се бринуо да ли ће направити проблем о мојим годинама, али су ме питали где сам упознао своју жену, да ли смо рођаци или посао мог мужа. Будите мирни током интервјуа, дајте кратке и јасне одговоре, ако вас ухвати паника, постављаће још питања и тражити детаљније информације.

    Хвала пуно, ово ми је мало добро дошло. Заиста сам заказао. Био је 1. април у 8, али сада чекам тај дан са узбуђењем. Колико вам је дана прошло? Како је процес одлазак?

    Аиа90
    Учесник

    Надам се да ће проћи глатко, морате бити стрпљиви, понекад процес траје дуго, не брините.

    teşekkürler inşallah nisan 1 randevu verdiler şimdi bekliyorum an ve an haberdar edeceğim sizi

    Цнс24
    Учесник

    Хвала пуно, ово ми је мало добро дошло. Заиста сам заказао. Био је 1. април у 8, али сада чекам тај дан са узбуђењем. Колико вам је дана прошло? Како је процес одлазак?

    Хвала  :) Мој састанак је био у 8 ујутру, данас сам 75. дан, још нема вести, чекам.

    Аиа90
    Учесник

    Нема разлога за панику због разлике у годинама. Ово је ствар личних преференција и конзулат испитује намеру која стоји иза те старосне разлике, а не разлике у годинама. Они могу схватити да ли је брак направљен према изразу лица и одговорима стваран или лажан. Нема разлога за бригу након што сте били искрени и дали праве одговоре.

    Прочитао сам толико чланака да сам испрва наишао на много разговора из друге руке, па сам испрва имао велики страх од такве ситуације, сад сам прилично добар, да видимо шта ћемо сада доживети, време ће показати.

Приказује се 15 одговора - 31 до 45 (укупно 1,303)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.