КСНУМКС конобари виза и подручја

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Собарица
    Учесник

    Здраво пријатељи,
    Хтео сам да пишем под овим насловом са својим пријатељима који чекају и добијају визу за 2020.
    Пријавила сам се са дететом 17. септембра. Сматрали су да је плата моје жене недовољна и одбили су мене и моје дете. Моја супруга је турска држављанка и има боравишну дозволу на неодређено време. Уложили смо жалбу преко адвоката побољшањем услова и чекамо. Надамо се да ће испасти позитивно.
    Стрпљење желим свима који чекају.

    Аиа90
    Учесник

    Bence yabancilar dairesi haber yollamamisti tüekiyeye yollasaydi Eger bu kadar uzun sürmezdi islemleri devam ediyo denilmis hep islem sadece almanyada Benim bildigim kadariylan devam eder tüekiyede vizeyi ona göre verir almanya nederse…yorumlarda okuyorum bazende almanya onay yada red verdikten sonra on gün icinde herkesin pasaportu  eline ulasiyo Yani …bence almanyayi bi arayin yada Mail yazin nedir durum diye

    Poslali smo mail i nije bilo odgovora.Mislim da je zatvoreno.Možda je zatvoreno do 1.januara ili duže.Ne zna se gde je sada fajl, ali su zvali iz karitasa, rekli su mu za filijalu za strance.

    с.иилмаз
    Учесник

    prijatelji,
    Toliko sam zvao i pisao da mi je bilo zabranjeno više da zovem i pišem.

    Аиа90
    Учесник

    prijatelji,
    Toliko sam zvao i pisao da mi je bilo zabranjeno više da zovem i pišem.

    da li ste mnogo zvali?

    с.иилмаз
    Учесник

    da li ste mnogo zvali?

    da, zvao sam dosta, jer su mi tražili dokumenta 26.11.2020, rekli su da ćeš ih poslati poštom bez dostave, samo sam hteo da saznam da li se mogu dobiti. odnosno dokumenti bi trebalo da budu u njihovim rukama najkasnije do 10.12.2020, ali još uvek nema vesti. štaviše, nametnuli su mi pretres i zabranu pisanja.

    Стуттгарт12345
    Учесник

    da, zvao sam dosta, jer su mi tražili dokumenta 26.11.2020, rekli su da ćeš ih poslati poštom bez dostave, samo sam hteo da saznam da li se mogu dobiti. odnosno dokumenti bi trebalo da budu u njihovim rukama najkasnije do 10.12.2020, ali još uvek nema vesti. štaviše, nametnuli su mi pretres i zabranu pisanja.

    Einschreiben yolladiysan sorun olmaz illaki ellerine ulasmistir gelmedi diyemezler…Vallah Ben herseyi maille yolladim maille istediler

    Аиа90
    Учесник

    da, zvao sam dosta, jer su mi tražili dokumenta 26.11.2020, rekli su da ćeš ih poslati poštom bez dostave, samo sam hteo da saznam da li se mogu dobiti. odnosno dokumenti bi trebalo da budu u njihovim rukama najkasnije do 10.12.2020, ali još uvek nema vesti. štaviše, nametnuli su mi pretres i zabranu pisanja.

    U mojoj prvoj prijavi su nedostajali dokumenti, poslao sam, sutradan su mi odgovorili jer je stigao vaš dokument

    с.иилмаз
    Учесник

    Ne, nije einschreiben, bacio sam aktovku pred vrata, jer su oni tako hteli. još uvek čekaju vesti

    с.иилмаз
    Учесник

    Здраво пријатељи

    herkesin simdiden yeni yilini kutlar, saglik ve huzur dolu yeni bir yil dilerim. insaallah 2021 de hepimiz eslerimize en kisa zamanda kavusuruz.

    Аиа90
    Учесник

    Здраво пријатељи

    Unapred želim svima srećnu novu godinu i punu zdravlja i mira. InšaAllah, svi ćemo upoznati naše žene što je pre moguće 2021. godine.

    mutlu yıllar inşallah yeni yıl bizler içinde güzel geçer güzel haberler alırız 🌺

    Аиа90
    Учесник

    İstanbul konsolosluğu tıkandı herhalde hiç ses Seda yok kimsede daha ne kadar bekletileceğiz acaba eşlerimizden ayrı geçen zamanı kim döndürecek ki…

    с.иилмаз
    Учесник

    slm arkadaslar, bizim vizemiz bugün geldi, suan esim hastanede test yapiyor, sonuclar temiz cikmasi ümidiyle en kisa zamanda burda berlinde yanimda olacak insaallah. rabbim hepinizi en kisa zamanda kavustursun, AYA90 arkadasimizin da dedigi gibi, eslerimizden ayri gecen zamani kimse veremeyecek. umarim insaallah en kisa zamanda herkes sevdigine ailesine kavusur.

    Аиа90
    Учесник

    Zdravo prijatelji, danas nam je stigla viza, moja supruga trenutno radi test u bolnici, nadam se da će rezultati biti jasni, ona će biti ovde sa mnom što pre, insha'Allah. Neka vas moj gospodar spoji što pre, kako reče naš prijatelj AYA90, niko neće moći da pokloni vreme provedeno odvojeno od naših supružnika. Nadam se, inšaAllah, da će svako što pre pronaći svoju voljenu porodicu.

    yolunuz bahtınız açık olsun güzel kardeşim darısı tüm bekleyenlerin başına  halayy:)

    с.иилмаз
    Учесник

    yolunuz bahtınız açık olsun güzel kardeşim darısı tüm bekleyenlerin başına  halayy:)

    Hvala puno, Bog blagoslovio, onima koji čekaju proso. Moja žena je trenutno u avionu i stiže za nekoliko sati. Verujte mi, moliću se za vas svim srcem, jer nas niko osim nas samih ne razume. Бог ти помогао.

    Аиа90
    Учесник

    Hvala puno, Bog blagoslovio, onima koji čekaju proso. Moja žena je trenutno u avionu i stiže za nekoliko sati. Verujte mi, moliću se za vas svim srcem, jer nas niko osim nas samih ne razume. Бог ти помогао.

    Bio sam zaista srećan i dirnut, gospodaru, nemoj da se sramotiš 🙏🌺

    Zdravo prijatelji, danas nam je stigla viza, moja supruga trenutno radi test u bolnici, nadam se da će rezultati biti jasni, ona će biti ovde sa mnom što pre, insha'Allah. Neka vas moj gospodar spoji što pre, kako reče naš prijatelj AYA90, niko neće moći da pokloni vreme provedeno odvojeno od naših supružnika. Nadam se, inšaAllah, da će svako što pre pronaći svoju voljenu porodicu.

    👏👏👏

Приказује се 15 одговора - 1,276 до 1,290 (укупно 1,303)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.