КСНУМКС конобари виза и подручја

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    исмн0
    Учесник

Пријатељи, пријавио сам се за спајање породице из Измира 30. септембра. Испод бар кода у горњем десном углу А4 папира који се даје након интервјуа налази се шестоцифрени број. Да ли ово зовете бројем за праћење? И може ли неко да напише своја искуства, молим? биби :)

исмн0
    Учесник

Amin inşallahh tez vakitte kavuş eşine duamda olacaksınız. Çok teşekkür ederim :)

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşallah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

озззиј
    Учесник

Срећно исмн0 Веома сам срећан због тебе. Нека ми је са срећом, инсха'Аллах. Надам се да ће све бити у реду. Желим ти срећу са женом.

Merhaba, cok gecmiş olsun cok yıpratıcı bir sürec… itiraz ettiniz mi acaba red durumuna karsı? Bildigim kadarıyla itirazında belirli bir süresi var ve bu hakkınızı Kullanmazsanız bir daha aile birleşimi vizesine basvurma hakkınız kalmıyor 🤷🏻‍♀️ Eşiniz türk vatandası mı acaba?

озззиј
    Учесник

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşAllah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

Merhaba, size vize geldi mi acaba? Bende 8 Kasımda İstanbuldan basvurdum.. Nürnberg şehri icin.. 2 ay oldu bugun tam olarak, hala beklemedeyim , en son noel tatili öncesi esimden evrak istediler posta ile göndermesini, bugün esim gitti ama yabancılar polisi durumla ilgili her zamanki gibi hicbir bilgi vermemekte 🤦🏻‍♀️ Cok bunaltıcı bir sürec.. inşallah hepimizin vizeleri tez zamanda cıkar 🙏🏻

Приказује се 4 одговора - 31 до 34 (укупно 34)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.