КСНУМКС конобари виза и подручја

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    исмн0
    Учесник

    Пријатељи, пријавио сам се за спајање породице из Измира 30. септембра. Испод бар кода у горњем десном углу А4 папира који се даје након интервјуа налази се шестоцифрени број. Да ли ово зовете бројем за праћење? И може ли неко да напише своја искуства, молим? биби :)

    исмн0
    Учесник

    Аааа, баш ми је жао колико ти жена има примања?

    Собарица
    Учесник

    Знали смо да је то минимална плата, али то је било довољно. Сада ћемо уложити жалбу, надам се да неће бити лоше. Јер ми је тако досадно :(

    исмн0
    Учесник

    Rabbim yardım etsin biran önce kavuş eşine çocuğunla birlikte inşallah gerçekten çok üzüldüm. İçini rahat tut çözer avukat bu durumu.

    Собарица
    Учесник

    İnsallah çözülür  :cryla:

    исмн0
    Учесник

    Срећом, да ли сте се пријавили адвокату, има ли помака?

    Собарица
    Учесник

    Bu hafta itiraz edicez insallah. Orada Avukat bulmak da mesele arkadaşım. Inşallah itiraza da red gelmez. Önce şartlarımızı duzeltmemiz lazım. Umarım tekrar başvuru yapmak zorunda kalmam. Çünkü tekrar Ankara'ya gitmek hem zahmetli hem masraflı. Usandim vallahi.
    Има ли вести о вашој визи?

    исмн0
    Учесник

    Ако могу, издаћу визу и дати ти је, ИншаАллах, ићи ћеш што пре без икакве муке. Од мене нема звука. Не знам да ли су документа нестала или не. Шаље пошту, жена ми се не враћа, зову, не отварају. Уморан сам од овог посла

    Собарица
    Учесник

    Рекли су да је касно, не буди тежак.
    Senin vize onaylanır inşallah.
    Ya cidden içimde heves falan kalmadı. Sadece cocuguma üzülüyorum 1 senedir babasız büyüdü. Herkese baba diyor :'(
    Да видимо какве ћемо резултате добити.Немам више стрпљења.

    исмн0
    Учесник

    Као што људи немају стрпљења. Волео бих да се не муче толико.

    Собарица
    Учесник

    Оно што они раде је против људских права.
    Претходно сам поднео захтев за туристичку визу, одбили су на 9. члан.
    Мучим се месецима. Седео сам код куће за А1 сертификат и радио до јутра, отишао сам у Анкару и дао испит.
    То су тешке ствари за особу са децом.
    Отишла сам поново у септембру и пријавила се са дететом. Чекај, чекај, крај је увек разочаравајући. Верујте ми, немам више снаге. Мој труд, мој новац и моје време су нестали. :( Тако је радио тамо са мном. Не знам шта ће бити наш крај.

    исмн0
    Учесник

    Бог те благословио у ком граду живиш

    исмн0
    Учесник

    Где си ти у Немачкој? Моја жена зове и не може да је добије, заказала је термин за четвртак. Ти си тако срећна

    исмн0
    Учесник

    Данас ми је послат пасош, да ме Бог не осрамоти, али има нешто овако: моја жена није добила писмо.

    исмн0
    Учесник

    Arkadaşlar nihayet vizem geldi izmirden 30 eylülde başvurdum 15 kasım kargoya  verildi 18 kasım yani bugün bana ulaştı. Berline gidiyorm yabancı şube ne eşimi aradı ne mektup yolladı hiçbir şekilde iletişime geçmedi. Birden kargo mesajı geldi. Allah bekleyenlere sabır versin  güzel haberler alın inşallah

    Собарица
    Учесник

    Hayırlı olsun ysmn0 senin adına cok sevindim. Darısı bana inşallah. Dilerim her şey gönlünce olur. Eşinle mutluluklar dilerim.

Приказује се 15 одговора - 16 до 30 (укупно 34)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.