ввв.алманцак.цом Тим

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Едитор
    посетилац
    ВЕБМАСТЕР & АДМИНИСТРАТОР
    Мухаррем ЕФЕ
    НЕМАЧКИ ИНСТРУКТОРИ
    Мухаррем ЕФЕ
    Елиф ГОРГУЛУ

    ацелиа11
    Учесник

    Хвала вам свима. Заиста не могу да нађем речи, нису узалуд рекли да ћу бити роб никоме ко ме је научио писму. Можда нећемо моћи да будемо твоји робови, али будимо сигурни да ће ти Бог подарити све што желиш са пуно љубави.

    келебекгиб
    Учесник

    Желео бих да се захвалим тиму на свим овим напорима. Сви су врло корисни и искрени. Ти си добро!

    ти си чудо
    Учесник

    у потрази за предивним налазиштем пронашао сам :)

    андиц
    Учесник

    Хвала свима који су допринели. Супер си ….

    еву
    Учесник

    Пуно вам хвала свима. Ова страница ће ми бити врло корисна.

    масилх
    Учесник

    …нова верзија сајта је веома лепа; Браво свима.

    ацелиа11
    Учесник

    Срдачан поздрав за ову перлу урокљивих очију на немачком....

    Еуровисион
    Учесник

    Желим вам наставак успеха

    МухаааеМ
    Учесник

    Захваљујемо свима :)

    дерин
    Учесник

    ХВАЛА СВИМА КОЈИ СУ ДОПРИНОС…

    Лехрер
    Учесник

    ТО ЈЕ ВЕОМА УСПЕШАН САЈТ... ДРАГО ЈЕ ДА САМ И ЧЛАН ОВОГ САЈТА...

    асигитариста
    Учесник

    Здраво Ја сам нови члан. Студирам у анатолској средњој школи и иако сам немачки језик видео већ 3. године, не може се рећи да сам пуно научио и нисам могао: наишао сам на ову веб страницу док сам сутра тражио добар извор на интернету. много вам хвала :) Чак ми је и проналазак немачког на мрежи представљао проблем :)

    Смирна
    Учесник

      Шта мислите шта је разлог зашто нисте научили немачки језик ваша бунтовна гитара? ;) Сигуран сам да овде можете пронаћи оно што тражите

    асигитариста
    Учесник

    хб :) Хвала :) да, можда трошим мало више времена на моју гитару :P Испит је био данас. Било је осредње: вредно сам радио одавде... Па, кад покушаш да научиш све за један дан, то је све. :)

    Мцсцреам
    Учесник

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Бескрајно хвала здрављу вашег тима на вашем труду Пријатељи Кратко сам пратио вашу веб страницу. Синоћ сам се учланио. Заиста сам срећан што сам с вама. Радите врло користан и врло користан посао Желим вам успех, Аркадслар ;) срећно…

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 83)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.