Повратак на заборављени језик (Шта радити)

> Форуми > Општи немачки и њемачки АКСНУМКС породични комбиновани курсеви > Повратак на заборављени језик (Шта радити)

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    ментат
    Учесник

    Здраво!

    Учио сам немачки у средњој школи, прошло је 6 година од кад га погледате, тада сам имао и сертификат б1. (као што су упозорења, правна мишљења, уговори, али као што сам рекао, тешко ми је са превише речи). Ако могу течно да говорим немачки тамо где сада радим, моје место ће бити другачије.

    Одакле да почнем да бих могао да запамтим језик и побољшам говор? На који курс да идем? Живим у Истанбулу, погледао сам Гетеов институт, али мислим да је време за регистрацију прошло, не знам ниједан други курс. Не могу да кажем да ли је квалитетан или не, вероватно је то курс који сам започео. Шта да радим?

    Ако сте до тада добро научили немачки, најбоље што можете да урадите је да читате књиге, гледате телевизију и разговарате. омогућавају вам да се поново сетите језика. Научени језик се не заборавља, само постаје досадан. Кад га слушате док говорите, оно што сте научили се враћа.

    Можете отићи у језички центар Истанбула. Сертификат који дају је такође важећи и веома су добри. Отишао сам тамо и положио испит са 91, почео сам курс без знања немачког

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.