Не могу добити Унбефристет!!

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Охне идеално
    Учесник

    Пажљиво сам прикупио сва документа која су тражили. Чак сам сваку од њих ређао спајалицом. Дошао је термин и отишли ​​смо са мојом женом. Изгорео ми је број у реду, ушли смо у собу, сели и ја сам извадио документа из досијеа и дао их службенику. Жена је гледала папире један по један и буквално тражила изговор да не одустане. Одабрао је рентеверсицхерунгсверлауфу од толико папира, узео га испред себе и погледао време које сам радио један по један. И знаш шта је рекао? Жао ми је, али не могу да одустанем. Зашто смо рекли? Рекао је да ове године нисте радили 4 месеца, ове године нисте радили 5 месеци. Зато је рекао да не може дати. Рекао је да морате платити 60 месеци кирије. Али рекао сам да је моја жена немачки држављанин. Рекао је да то нема никакве везе с тим. Није ли овај разговор о 60-месечној пензији нормално тражен од оних чији су супружници турски држављани? Као резултат тога, на крају 6 година, дали су боравишну дозволу на 3 године.

    бездушан
    Учесник

    Када нису у браку, гледају статус плаћања премије за 60 месеци. Немам право да дам. Они са немачким супружницима или постају немачки држављани након 3 године или добијају стални боравак. 5 година не истиче у то време. Или због њиховог незнања или свесно, обратите се адвокату да отклони инцидент или се жалите запосленом, они немају такво право. На пример, ја сам дете немачког држављанства. Пријавио сам се на одређено време јер сам био разведен од супруге. Нисам имао посао 5 година. Питао ме је колико си радио до сада. Рекао сам да радим отприлике 3 године. не изазива никакве проблеме. Написао сам то као пример.

    Охне идеално
    Учесник

    У ствари, полицајац је питао да ли сте два пута имали децу. Рекли смо не. Питао је моју жену, да ли радиш, да, чак смо рекли да су абрецхнунги овде. Тако да и жена и ја радимо воллзеит, немамо никакве везе са било каквом помоћи државе. Размишљам да одем и код адвоката, али не знам колико ће то коштати.

    бездушан
    Учесник

    Добро, потрошићете много новца, али да вам кажем да ли имате солидан посао и мислим да сте написали да сте навршили 40 месеци. Ако немаш проблема са својом инспирацијом, а чак и да имаш, добићеш је на неодређено време после 60 месеци, мислим, немој да трошиш паре на адвоката, чекај. Да, неправедни су према теби.Једина предност узимања на неодређено је да можеш да узмеш кредит или тако нешто.Осим тога, ослободиш се одласка у страну агенцију да продужиш боравишну дозволу, нема друге шале. Ионако се поново примењујете са законима које треба да донесе нова влада. Да сам на вашем месту, поднео бих захтев за немачко држављанство, не за стално.

    Охне идеално
    Учесник

    Моја прва жеља је да имам унбефристет. Држављанство је можда много касније, али желео сам да се ослободим бефристета и да се отарасим проблема са аусландерамтом. Моје друго питање је да ли морам да чекам 3 године да се поново пријавим за унбефристете? На пример, да ли имам прилику да се поново пријавим након 1 године?

    бездушан
    Учесник

    Не, не морате да чекате. Последњи пут сам добио 3 године боравка. Пријавио сам се за 2 године боравка док сам још имао XNUMX године боравка и добио сам.

    Као што је бездушни рекао, вероватно сте наишли на официра који је или незналица или жели да вози узбрдо. Мислим да ћете потрошити много новца са адвокатом или тако нешто.На крају ће проћи најмање 1,5 година, што зависи од густине места у коме живите. Већ трошиш половину чекајући. Ако после тога не изађе, онда имате све карте. Препоручујем да разговарате са надређеним службеником пре него што одете код адвоката. чак и да то објасниш члановима закона, мислим да ће то поправити. Тренутно чекам држављанство.Прошло је 3 месеца од када сам поднео захтев. Недостајали су документи, ја сам их попунио и дао. нема звука, мислим да су то обрадили. али у случају одбијања или негативног одговора, размишљам да урадим исто.

    Пажљиво сам прикупио сва документа која су тражили. Чак сам сваку од њих ређао спајалицом. Дошао је термин и отишли ​​смо са мојом женом. Изгорео ми је број у реду, ушли смо у собу, сели и ја сам извадио документа из досијеа и дао их службенику. Жена је гледала папире један по један и буквално тражила изговор да не одустане. Одабрао је рентеверсицхерунгсверлауфу од толико папира, узео га испред себе и погледао време које сам радио један по један. И знаш шта је рекао? Жао ми је, али не могу да одустанем. Зашто смо рекли? Рекао је да ове године нисте радили 4 месеца, ове године нисте радили 5 месеци. Зато је рекао да не може дати. Рекао је да морате платити 60 месеци кирије. Али рекао сам да је моја жена немачки држављанин. Рекао је да то нема никакве везе с тим. Није ли овај разговор о 60-месечној пензији нормално тражен од оних чији су супружници турски држављани? Као резултат тога, на крају 6 година, дали су боравишну дозволу на 3 године.

    Здраво,

    Ако је ваш супружник немачки држављанин, не би требало да буде проблема. Прве 2 године сам се бринула о деци код куће. Отишао сам на курс и добио лиценцу. Постоје многе празнине између. У ствари, Рентенверсицхерунг је платио најнижи износ за године у којима сам се бринуо о детету. Али имао сам и празнине. Одузмите 3 године по закону ако нисте добили никакву помоћ. Наравно, ово може бити у НРВ ако је ваша држава другачија. (Показао је уговор о раду моје жене и плате) У ствари, добио сам неограничено за 3 године и постао немачки држављанин за 3,5 године. То је посао тамошњег официра. (Претпостављам да сте положили Б1 + еинбургерунгспруфунг)

    Надам се да ћете моћи да добијете неограничене сесије што је пре могуће без икаквих проблема.

    Сада сам тражио и нашао:

    Прикажи ову страницу о берате е

    https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/ich-moechte-mehr-wissen-ueber/einbuergerung/wann-haben-sie-einen-anspruch-auf-eine-einbuergerung–1865120

    Фалл КСНУМКС
    Сие синд мит ​​еинер/еинем деутсцхен Стаатсангехориген верхеиратет одер лебен мит ихр/ихм ин еинер еингетрагенен Лебенспартнерсцхафт.
    Ин диесем Фалл коннтен Сие береитс нацх дреи Јахрен Ауфентхалт ин Деутсцхланд еингеургерт верден.
    Венн Сие еиниге Ворауссетзунген ерфуллен, канн дие Бехорде Ихрен Антраг нур ин Ауснахмефалленаблехнен. Венн Сие планен, сицх сцхеиден зу лассен, дие Лебенспартнерсцхафт ауфзухебен одер береитс ин Треннунг лебен, хабен Сие кеинен Анспруцх ауф еине Еинбургерунг нацх дреи Јахрен.

    Несибе од
    Учесник

    Вала, реци ми последњу ситуацију, пишем да дам пример. Ја сам у процесу развода, тужба још није покренута.Биће 4,5 године.Прво сам купио 3 године. После тога, службеник ми је продужио још годину дана у зависности од рока важења пасоша. И завршио је наш интервју рекавши: „Дајмо вам 1 годину за сада, са још 1 годину до истека вашег пасоша, а следећи пут када се пријавите, већ ћете живети у Немачкој 1 година, а ми ћемо вам радо дати Рок." Иначе, од када сам дошао, радим пуно радно време. Положио сам Б5 и испит за држављанство. Имам и уговор о раду на неодређено. :)

Приказује се 8 одговора - 1 до 8 (укупно 8)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.