А1 курс немачког спајања породице у Истанбулу

< Форуми < Општи немачки и њемачки АКСНУМКС породични комбиновани курсеви < А1 курс немачког спајања породице у Истанбулу

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    МухаааеМ
    Учесник

    ДРАГИ ЧЛАНОВИ И ПОСЕТИОЦИ, КАО ТИМ Алманцак -а, ГОДИНАМА ВАМ СЛУЖИМО НА НЕМАЧКОМ ОБРАЗОВАЊУ И НЕМАЧКИМ ВИЗАМА, ПУТОВАЊУ, А1 ИСПИТУ, ПОРОДИЧНОМ СВЕМИРУ, ОБРАЗОВАЊУ У НЕМАЧКОЈ, НАШ НАЈБОЉИ ПРИНЦИП, ВЕРПРИН, ВЕРПУРЕН, ВИРПУР, ВЕРПРИН И ДОСТАВИЛИ ГА ЗА ВАШУ УПОТРЕБУ.

    ДРАГИ ПРИЈАТЕЉИ, НАПРАВИЛИ СТЕ ПО РЕЗУЛТАТИМА А1 ИСПИТ 80% ЧЕГА ИСПИТА ЈЕ ПРВИ унос у КАЗАНАМИИОР.И ИЗВРШЕНО ИСПИТИВАЊЕ ПО РЕЗУЛТАТИМА У ТУРСКОЈ уредно А1 ИСПИТ ПРИПРЕМИО КУРС БРОЈ НЕСРЕЋНО НЕГО ДЕТАЛА ПАРА ПОКУШАЈТЕ ДА СЕ КУРСЕВИ ЗА ПРИЈАТЕЉА НА ЖАЉУ ТРИ ПЕТ УЗОРАКА ГОВОРЕЊА ПАМЋЕ И ШАЉУ. НИКО СЕ НЕ ВРАЋА ЗА НОВАЦ, КУРС СЕ ЗАВРШАВА БЕЗ УЧЕЊА НЕМАЧКИ.

    МНОГИ ТАКВИ ДОГАЂАЈИ СУ СЕ ДОГОДИЛИ У ТУРСКОЈ И МОЖЕТЕ ВИДЕТИ МНОГЕ ПРИМЈЕРЕ НА НАШИМ ФОРУМИМА. ДРАГИ ПРИЈАТЕЉИ, БРОЈ ЧАСОВА У ТУРСКОЈ ЈЕ ЗАИСТА НИЗАК.

    ЗАТО МОЖЕТЕ ПОДЕЛИТИ ЛЕПЕ НЕМАЧКЕ КУРСЕВЕ КОЈЕ ЗНАТЕ ОВДЕ.

    зиланкнумк
    Учесник

    Здраво, опште информације за Немачку, хтео сам да тражим Аустрију, пријатеље, модераторе, био бих вам захвалан ако ми одговорите, имао сам породично окупљање за Беч. Прошло је 13 месеци. Наш досије је у полицији за 7 месеци. Истражују први брак моје жене. Сумњали су да је удата за боравак. Када су први пут истражили, тужилаштво је обуставило истрагу. Поново су започели истрагу у децембру. Рекли су да ће дати одбијање саслушања .

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.