Да ли сте заинтересовани за учење њемачког језика и полагање испита АКСНУМКС одједном?

< Форуми < Општи немачки и њемачки АКСНУМКС породични комбиновани курсеви < Да ли сте заинтересовани за учење њемачког језика и полагање испита АКСНУМКС одједном?

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Мемдух
    Учесник

    Поздрав пријатељи, ја сам Мемдух ГУНГОР.

    Живим у округу Беиликдузу у Истанбулу. Упознао сам Елиф Хоцу пре 2 месеца преко Алманкакса. Интервјуисао сам многе курсеве, али ниједан од њих није био искрен. Његови успеси већ објашњавају колико је образовање које пружа једноставно. Након дугих дискусија, почео сам да држим лекције код госпође Елиф и полагао А23 испит 2011. децембра 1. године. Резултати су стигли јуче и иако пре 2 месеца нисам знао ни пар речи немачког, успео сам да добијем 74 бода на једном испиту. Учитељица Елиф даје тако добру лекцију да је за памћење, и она има веома добре ресурсе и податке. У истом смислу, оно пружа потпуно дидактичко образовање, а не учење напамет. Удаљеност између моје куће и места где сам похађао часове је 2,5 - 3 сата, а сваки пут сам путовао јавним превозом по 6 сати повратно. Рекао сам НЕКА БУДЕ ДУГА ПУТ АКО ЋЕ ВРЕМЕ ДА СЕ ДУГА, и дефинитивно сам то урадио како треба. ХВАЛА ХВАЛА УЧИТЕЉУ, ХВАЛА НЕМАЧКА... Они који траже курс у Истанбулу, не лутајте џабе, учитељице Елиф, само је један васпитач на ову тему а ја не знам ниједног другог васпитача.

    ДОКАЗ О ВИЗУЕЛНОМ ДОКУМЕНТУ ЈЕ ИСПОД. (То ми је био први испит и верујте ми, била сам веома нервозна. Пре тога нисам имала тренинг. Захваљујући својој учитељици Елиф обоје сам се плашила и успела. Она је постала не само учитељица већ и наша сестра.
    ЈЕДАН ПУЦАН ПУН ХИТ ,,,,,

    а1.јпг

    мутим2
    Учесник

    Прави се солидан оглас за Елиф Ходја. :)

    Мемдух
    Учесник

    Није реклама брате, веруј ми, чињенице се пишу. Од њега сам лично добио обуку. Постала је моја учитељица и моја сестра нека је Бог благослови, не штедим молитве, поготово на дан испита, било је много људи који су похађали курсеве из великих институција и полагали га по трећи пут. Скоро да смо остали са професорима у поређењу са онима који тврде да су добили најбоље образовање....

    мутим2
    Учесник

    Истина је пријатељу како си срећан... Надам се да ћеш увек срести лепе људе по свом срцу..

    неталман од
    Учесник

    Здраво,

    Нисам могао да поднесем јер је моје име прешло, па сам желео да напишем. :) Уместо моје рекламе, ови пријатељи покушавају да се захвале ГерманКс-у што долази из алманака, и - сви који знају - овај период је заиста тежак и мукотрпан, а људи могу разумети боју посла тек након што се упишу на курс и похађају само покушавају да помогну једни другима како не би погрешили.

    Мислим да ако се икоме треба захвалити, онда су то службеници Германкса били са нама потпуно за име Бога, не тражећи никакву корист ни од кога, па ни од мене. Заиста нисам много урадио, само сам извршио своју дужност. Ово је исправно. Ово је платформа на којој сви, наставници и ученици, могу имати користи и помоћи једни другима. Нека Бог благослови све који су допринели. Поздрав и поздрав…

    мутим2
    Учесник

    Здраво,

    Нисам могао да поднесем јер је моје име прешло, па сам желео да напишем. :) Уместо моје рекламе, ови пријатељи покушавају да се захвале ГерманКс-у што долази из алманака, и - сви који знају - овај период је заиста тежак и мукотрпан, а људи могу разумети боју посла тек након што се упишу на курс и похађају само покушавају да помогну једни другима како не би погрешили.

    Мислим да ако се икоме треба захвалити, онда су то службеници Германкса били са нама потпуно за име Бога, не тражећи никакву корист ни од кога, па ни од мене. Заиста нисам много урадио, само сам извршио своју дужност. Ово је исправно. Ово је платформа на којој сви, наставници и ученици, могу имати користи и помоћи једни другима. Нека Бог благослови све који су допринели. Поздрав и поздрав…

    На тај начин смо сазнали ко је наша учитељица Елиф, желим вам успех ..

    неталман од
    Учесник

    Данке сцхон.  :)  Бог те благословио.

    Учитељице Елиф, драго ми је што сам дошао до вас захваљујући овом сајту и имао сам задовољство да га прођем у једном потезу, иако не знам ниједан немачки језик, драго ми је што препоручујем свој учитељица Елиф, коју сам препоручио другим пријатељима овде и која је и сама успела на курсу у једном потезу, како финансијски тако и духовно.

      датум испита 01.20.2012
        резултат: 83
    Адам гвоздене поздраве

    гуру
    Учесник

    Како то да курс успешно завршимо за 4 недеље? Извините, али чак и на вашој веб локацији не стоји где је курс. Нисте поуздани, то је чисто оглашавање.

    неталман од
    Учесник

    О НАШОЈ ПОУЗДАНОСТИ ДОКАЗУЈУ СЕ ПОТВРДЕ КОЈЕ СМО ДОДЕЉИВАЛИ ГОДИНАМА, ВИСОКИ РАЗРЕД ПРИМЉЕНИ НА ИСПИТУ И НЕПОСТОЈАЊЕ НИЈЕДНОГ СТУДЕНТА КОЈИ НЕ ПОСТАВИ НА ИСПИТУ.

    РАЗЛОГ ДА НЕ ПИСАМО АДРЕСУ НИЈЕ САМО РЕГИОН У КОЈЕМ СМО, АЛИ СМО ПРИСУСТВОВАТИ ЦЕЛОЈ ТУРСКОЈ.

    АКО ВАМ ТО НИЈЕ ПОВЈЕРЉИВО, МОЖЕТЕ НАС ПИТАТИ ДО ВЛАСТИ САЈТА КОЈИ СТЕ САДА!

    МухаааеМ
    Учесник

    Како то да курс успешно завршимо за 4 недеље? Извините, али чак и на вашој веб локацији не стоји где је курс. Нисте поуздани, то је чисто оглашавање.

    Статистика показује да нема ниједног студента који до данас није положио испит А1.

    гуру
    Учесник

    Ако смо логични, нигде у свету се не може дати 100% гаранција успеха. Како то да сваки приправник положи испит? На сајту још није наведена чак ни адреса. Пише превоз једним возилом, али наведено место је Гозтепе. питам се како доћи =)

    диелосцх
    Учесник

    Мухаррем Админ, како и гдје је овај курс?

    МухаааеМ
    Учесник

    Ако смо логични, нигде у свету се не може дати 100% гаранција успеха. Како то да сваки приправник положи испит? На сајту још није наведена чак ни адреса. Пише превоз једним возилом, али наведено место је Гозтепе. питам се како доћи =)

    Дата је стопостотна гаранција успеха, стопа успеха је очигледна. Коментари су ту.
    На вама је да ли ћете то поштовати или не.

    МухаааеМ
    Учесник

    Мухаррем Админ, како и гдје је овај курс?

    Здраво диелосцх, одавно нема, добродошли на форум. :)
    Курс немачког језика у Истанбулу припада нашој учитељици Елиф, једној од наставница германског језика, а успех је веома висок. :)

    гуру
    Учесник

    Мислим да ова страница има споразум са госпођом Елиф, не разумем шта је то. И сам сам у петак разговарао са госпођом Елиф. Ваша веб страница је у петак била у потпуно другом стању. зашто морам да тражим детаљан пут. Устелик, госпођа Елиф је рекла телефоном, имам канцеларију. Звао сам Гете институт и они не знају за такво место. па не говорим без истраживања да сам

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 20)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.