Препорука апликације за возачку дозволу

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    еиупци
    Учесник

    Пријатељи, ЦД са студијама и апликација за фахрсцхуле били су 80 евра. Рекао је да чак ни ја нисам добио наше. Можете ли да ми препоручите апликацију која се може преузети са гоогле плаи-а? Може се и платити. Све док је то права ствар. бити на турском. Тражим, не могу да нађем. Хвала

    амедкнумк
    Учесник

    Имам Фахрсцхулцард, могу да је узмем само за недељу дана, захваљујући овој апликацији, без одласка на часове.

    Фахрсцхулер – ФАХРСЦХУЛЦАРД

    Али не могу сви да га добију, само они који имају уговорну лиценцу могу да га добију, пошаљите ми ПМ ако не можете да нађете корисника лиценце

    кнцин је
    Учесник

    пријатељу мој ако још увек тражиш апликацију имамо 1 на форуму.Написао сам је на форуму.Купио сам своју лиценцу.дао сам новац.Онда сам је дао другом пријатељу са форума да би не ићи у отпад.Мислим да је тај пријатељ написао прошлост.објављује се.

    мухендус
    Учесник

    пријатељу мој ако још увек тражиш апликацију имамо 1 на форуму.Написао сам је на форуму.Купио сам своју лиценцу.дао сам новац.Онда сам је дао другом пријатељу са форума да би не ићи у отпад.Мислим да је тај пријатељ написао прошлост.објављује се.

    Здраво господине, ако апликација за возачку дозволу још увек ради, можете ли да поделите информације са мном?

    Хвала пуно, пријатан дан. :)

    мученик
    Учесник

    Хвала, нека је Бог у помоћи онима који чекају визу... Брате Близанци, тражили су само документа да је немачки држављанин, нису тражили ни плату ни уговор о кући, моја жена је дала шта је тражено и виза је стигла 13 дана касније, виза вам може бити издата у року од 10 дана... Пријатељи, извините, написао сам на погрешном месту, не могу да избришем оно што сам написао такође :-

    мтее07
    Учесник

    Положио сам испит са Адац-овом апликацијом и добио лиценцу.

    Сезаибал
    Учесник

    Здраво, да ли неко има информације о апликацији за немачку возачку дозволу, био бих вам захвалан ако бисте ми помогли, хвала унапред.

Приказује се 6 одговора - 1 до 6 (укупно 6)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.