Ау Паир Немачка

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Тимоти
    Учесник

    Постоје ли кандидати који желе да се пријаве у Ау Паир Германи програм?

    Селин68
    Учесник

    Постоје ли кандидати који желе да се пријаве у Ау Паир Германи програм?

    Да, мислим, али нисам могао да нађем агента у Турској. Има ли пријатеља који ми могу понудити агента?

    Тимоти
    Учесник

    Да, мислим, али нисам могао да нађем агента у Турској. Има ли пријатеља који ми могу понудити агента?

    Здраво, не знам да ли је одавде забрањено повезивање Тимоти Ау Паир Можете то написати на гоогле-у. Ау Паир шаљемо у Немачку. Тренутно има доста немачких породица које желе турске ау парове у нашем портфељу. Ако мислите, можете нас контактирати.

    Селин68
    Учесник

    Здраво, не знам да ли је одавде забрањено повезивање Тимоти Ау Паир Можете то написати на гоогле-у. Ау Паир шаљемо у Немачку. Тренутно има доста немачких породица које желе турске ау парове у нашем портфељу. Ако мислите, можете нас контактирати.

    Тесекурлер

    Тимоти
    Учесник

    Тесекурлер

    Добродошли сте да видите Тимоти Ау Паир Немачка

    Селин68
    Учесник

    Гдје могу добити више информација о Ау Паир Њемачка?

    Тимоти
    Учесник

    Гдје могу добити више информација о Ау Паир Њемачка?

    • Бити у старосној групи од 18 до 26 година
      Најмање дипломираних средњошколаца (по могућности факултетски)
      Познавање немачког нивоа А1 и то документовање.
      (А1 ниво је најнижи ниво. Они који су на овом нивоу требали би знати енглески језик на нивоу Б1 поред немачког нивоа А1.)
      Нема здравствених проблема
      Имати чисту кривичну пријаву
      Имати искуства у нези деце и беба и документовати ово са референцама
      Бити укључен у програм најмање 6 месеци
      Имати квалификације за добијање визе
      Пре тога нисам био Ау Паир у Немачкој
    • [/ Лист]
      Опширније информације на Гоогле-у Тимоти Ау Паир Немачка Можете да му пишете и приступате на нашој веб локацији.

    Тимоти
    Учесник

    Гдје могу добити више информација о Ау Паир Њемачка?

    Такође бих хтео да обавестим Ау Паирс о томе шта пружају немачке породице.
    Приватна соба (под условом да није мања од 8 квадратних метара)
    3 оброка
    Месечни мин 260 евра
    50 евра месечно за курс немачког језика
    Ако немачки курс није унутар пешачке или бициклистичке удаљености, трошкове јавног превоза покрива породица.
    Несрећа и здравствено осигурање
    2 дана плаћеног одмора месечно
    1 полна слободна недеља

    За више детаља контактирајте нас Тимоти Ау Паир Немачка Можете да претражите и да дођете до Гоогле-а.

    Тимоти
    Учесник

    Гдје могу добити више информација о Ау Паир Њемачка?

    Колико месеци можете најмање да останете у Немачкој као ау паир?
    Уопште, породице желе најмање 6 месеци. Пожељно је 12 месеци.
    Породице које желе 3 месеца ретко могу да излазе у летњим месецима.
    Гоогле на нас Тимоти Ау Паир Немачка Можете доћи до уноса.

    Тимоти
    Учесник

    Гдје могу добити више информација о Ау Паир Њемачка?

    Постоји ли немачки интервју о Ау Паир Германи Виса?
    Не постоји потпун и јасан одговор на ово питање. Зависи од дискреције службеника за визе. Ако имате сертификат домаћег нивоа А1 Гете института (сертификати вишег нивоа су увек повољнији). Постоји велика вероватноћа да ће интервју бити на турском језику. Они који немају сертификат о познавању немачког, интервјуишу се искључиво на немачком језику. Тимоти Ау Паир Немачка Ми вам помажемо око визе. До нас можете контактирати путем наших контакт података на нашој веб страници или испуњавањем пријавнице на нашој веб страници.

    Тимоти
    Учесник

    Да, мислим, али нисам могао да нађем агента у Турској. Има ли пријатеља који ми могу понудити агента?

    За породицу од 3 деце (10, 8 и 5 година) у Минхену тражимо Ау Парове са најмање А2020 немачким језиком на период од 12 месеци, који могу почети у априлу 1. године. Радно време је 30 сати недељно. 5 дана у недељи. Опис посла: Довођење деце у школу и помоћ мајци у лаганим кућним пословима. Посао кућних послова није потребан, јер у недељу дође само једна спремачица. Било би добро да има возачку дозволу, али не и неопходну Пошто су у Минхену, превоз је врло лак. Заинтересовани кандидати Тимоти Ау Паир Немачка могу попунити пријавни образац.

    бездушан
    Учесник

    Требало би да то назовем модерним робљем. Имао сам пријатеља на курсу немачког и он је дошао на исти начин. На пример, радио сам у фабрици. Било нас је 7 људи са човеком који је радио као подизвођач. Наше. Сатница по особи је била 34 евра, али смо за повишицу плаћени 13 евра. Иако смо хтели да зарадимо мање, рекао је итд. Европљани воле странце јер их јефтино запошљавају и од њих зарађују много новца. Тренутно је иста ситуација у Турској. Послодавци јако воле Сиријце, јер их не обезбеђују јефтино је да има папире и боравишну дозволу. Другим речима, не питајте шта сам после урадио, само мали савет од мене...

    зеинепкнумк
    Учесник

    Требало би да то назовем модерним робом. Имао сам пријатеља на курсу немачког и он је дошао на исти начин. На пример, радио сам у фабрици. Било нас је 7 људи са човеком који је радио као подизвођач. Наше. Сатница по особи је била 34 евра, али смо за повишицу плаћени 13 евра. Иако смо хтели да зарадимо мање, рекао је итд. Европљани воле странце јер их јефтино запошљавају и од њих зарађују много новца. Тренутно је иста ситуација у Турској. Послодавци јако воле Сиријце, јер их не обезбеђују јефтино, а ако ћете доћи у Европу, најбоље је да се ожените је да има папире и боравишну дозволу. Другим речима, не питајте шта сам после урадио, само мали савет од мене...

    Не слажем се са вама. Претпостављам да не можемо да се венчамо да бисмо се школовали за језик. :))) Они који желе да постану Ау Паир нису заинтересовани да уче језик или да остану и раде у Немачкој. Дакле, није љубав према Европи како ви кажете. Нажалост, немамо финансијске снаге да идемо у школу језика. Колико се изнајмљује соба у Немачкој? Истраживала сам у оквиру школе језика. Недељно кошта 200 евра Ако томе додамо храну и превоз, прелази 250 евра. То је 1000 евра месечно. Дакле, ако томе додамо џепарац који добијемо од породице, наша зарада радећи као ау паир прелази 1350 евра. Мислим да је 30 сати разуман број за радно време. С обзиром на плате примљене у Турској. То је као да зарадите 30 - 8000 ТЛ за некога ко се брине о детету 9000 сати. :)) Направио сам калкулацију.Годишњи смештај + трошкови живота да бисте могли да похађате школу језика 12 месеци су 12.000 евра, а када томе додамо и школу језика од 12 месеци, долази до 20.000 евра. 130.000 ТЛ :))) Па, наравно, има оних који то могу себи приуштити. Али за оне који нису довољни, мислим да Ау паир може бити спаситељ. Мислим да је то подношљиво јер је то привремени посао. Такође је веома тешко добити студентску визу. Неопходно је документовати да можете себи приуштити тако високе цифре. Ученицима није дозвољено да раде. Дакле, виза за школу језика је само за богате. :((( Чуо сам да је веома лако добити Ау Паир визу. Није потребно пријављивати никакву финансијску имовину. Постоји много прилика да се вежба са породицом. У школама језика је увек тако. Увек је Турци у учионици.Да ли се дружиш са њима брате? :)) Побољшајте свој турски и потрошите 130.000 ТЛ на њега. Наравно да је то моје мишљење. Па, немам избора него да постанем ау паир. 

    бездушан
    Учесник

    Лепо изгледаш, халал, не разликује се од ропства, видео сам твога живог сведока. Кажу, поспреми кућу, чувај децу итд, онда сам дошао да учим језик. :) Већина оних који дођу остају некако само језик. 100 од 10 долази да учи. Уосталом, нема везе, нема потребе да се свађамо, Немци би требало јефтино да доведу собарицу бебиситерку, у реду је 😊

    зеинепкнумк
    Учесник

    Лепо изгледаш, халал, не разликује се од ропства, видео сам твога живог сведока. Кажу, поспреми кућу, чувај децу итд, онда сам дошао да учим језик. :) Већина оних који дођу остају некако само језик. 100 од 10 долази да учи. Уосталом, нема везе, нема потребе да се свађамо, Немци би требало јефтино да доведу собарицу бебиситерку, у реду је 😊

    Онда унесем тих 10% које сте споменули. :))) Ионако се не свађамо. Ми само пишемо наше идеје. Други пријатељи који читају форум читају коментаре људи са различитим мишљењима. Већина оних који долазе остају, наравно, зависи од људи који долазе. Ако имају за циљ добру каријеру у Турској, неће бити вољни да тамо остану илегално и раде на пословима без шалтера. Ако науче свој језик и имају добру академску каријеру, вратиће се. Тада, наравно, могу да нађу посао у иностранству са много бољим могућностима и легално добију радне дозволе. Ау Паиринг није нов програм. То се ради већ 40 - 50 година. Као што кажете, да је као ропство, негде би се заглавило. Нико није желео да буде ау паир. Такође, ако погледате, не само Турску већ и Данску, која има веома висок приход и економски ниво; У овом програму учествују и девојке из земаља попут Финске, Шведске и Норвешке. Другим речима, да је тако лоше, нико из земаља са тако високим дохотком не би учествовао у овом програму. Али можда сте у праву у вези једне тачке. Неке насилне породице се лоше односе према ау паир-у и користе их као слуге. У овом случају, ако сте отишли ​​са добром агенцијом, ваша агенција штити ваша права и мења вашу породицу. Али ако сте отишли ​​у породицу коју сте пронашли на интернету и породица није потписала уговор ни са једном агенцијом, они могу да се понашају према вама како желе. Сва права Ау Паир-а су загарантована уговорима. Породице које се не придржавају овога су искључене из програма. Наравно, као што рекох, ако породица ангажује ау паир преко агенције Пошто већ дуго истражујем, мислим да добро разумем ту тему. Ја сам против политике да људи који имају проблема директно оцрњују програм. Требало би разговарати о његовим предностима и недостацима. Неки могу да легну, неки не. Такође, не постоји правило које каже да свако може да ради као ау паир. Не може се рећи да је то лак посао. Ваљда не волиш много Немце :)) Написао си да Немци јефтино доводе собарице. Али овде вам се опет нећу придружити. Не само Немци. Бритисх ; Американци, Французи, Холанђани, чак и Кинези (не ових дана, наравно хахахахах) запошљавају ау паир. То је програм светске класе.

    Тимоти
    Учесник

    Кандидати који размишљају о учешћу у програму Ау Паир Немачка могу се пријавити Гете институту за А1 тест који ће полагати. Тренутно дају испитни дан за Истанбул најраније у мају. Биће корисно да направите своје планове према овом датуму. За детаљније информације о програму можете нас контактирати као Тимоти Ау Паир Немачка.

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 16)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.