Немачки интервју

> Форуми > Немачки говорни узорци > Немачки интервју

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.

    Пријатељи, мој немачки домаћи задатак. Морам да интервјуишем некога. Али тешко постављам немачка питања, прошло је годину и по дана откако сам почео да учим немачки. Немам много речника када гледам речник и не знам који бих користио. Да ли ми можеш помоћи?

    3,14
    Учесник

    –> Шта је тема интервјуа? Између кога ће се одржати? Вести или емисија? Ако ти још треба, реци ми ове, написаћу ти леп интервју ако Бог да.

    турккıз
    Учесник

    Поздрав . Управо сам се придружио страници, па управо сада :) Намеравао сам да пишем у одељку за ћаскање, али изгубио сам страницу јер сам рекао да треба овде да пишем. Надам се да ће неко одговорити кад то види. :)

    3,14
    Учесник

    –> Здраво, добродошли на сајт. Наслов ове теме ћаскамо на немачком. Наслов ове теме Испод тога ћаскамо и на турском. Постављам своје прво питање, да видим и одговорим на питање овде кликни. :)

    матхмазхел
    Учесник

    И ја имам домаћи задатак за интервју. Не могу то да урадим. Можете ли ми помоћи? :( Мој интервју ће бити са учитељем, ја ћу постављати питања и он ће ми одговорити, молим вас : анђео: ок:) цофе :)

    3,14
    Учесник

    –> Брате, припреми на турском, превешћу на немачки за сат времена. Данас немам времена, али сутра ће бити урађено. Пошаљите ми лично или путем е-поште. Или пишите овде. Нема везе, све док је вама видљиво. ;)

    турккıз
    Учесник

    И ја могу да вам помогнем ;)  пљес:) пљес:) плес :)

    3,14
    Учесник

    –> Овој услужности нема краја! аплауз:) Честитам вам, Виллкоммен им Цлуб! аплауз :)

    турккıз
    Учесник

    данке :хаха: :хаха:

    3,14
    Учесник

    –> Није лако да се 3,14 појави на сајту. аплауз :)

    турккıз
    Учесник

    Туркиња такође :зопа: :хаха: :хаха: :хаха:

    3,14
    Учесник

    –> Да!! Ко је рекао име Туркиње? :зопа:

    турккıз
    Учесник

    таааааааааааа самаиииииииии инсталирај ;) да ли се нешто десило :зопа:

    3,14
    Учесник

    –> Па, хтео сам да их питам како, господине::) : хаха:

    3,14
    Учесник

    –> Пусти ме да волим око страха. :хаха:

    турккıз
    Учесник

    хахахахах :хаха: :хаха: Тако је, мислим да се и ја плашим, нааааааа урадићу то, нанана офф:) :хаха: :хаха:

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 62)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.