Курс немачког о ИЛМ-у и Гоетхе Институту

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    гуру
    Учесник

    Здраво другари,

    Претражио сам форум, али једино што сам могао да пронађем о курсевима у Истанбулу је неталманца.цом.

    Тражимо курс немачког А1 у Истанбулу за моју жену. Када сам назвао Гете институт, рекли су да су они и истанбулски језички центар испитни центри. али многи курсеви на интернету кажу да укључују централизоване испите. У овом послу очигледно постоје преваранти.

    Морамо елиминисати Гетеа јер нема викенд курсева
    Постоји ли неко ко је задовољан језичким центром у Истанбулу?

    тесеккурлер

    фук_кнумк
    Учесник

    Реците ми сада, постоји много институција које држе предавања, али постоје 4 институције које полажу испит, једна од њих су Гоетхе, Телцх, Осд и Тесдаф, па сада не полажете испит након полагања курса из неталмана или други курс, или постоје људи који полажу испит, ово није установа на којој сте полагали испит.Институција која полаже испит, односно установа која припрема испитне радове, један је од ова 4 курса јер Немачка рачуна само дипломе добијене од ова 4 имена као важеће.

    гуру
    Учесник

    Моја супруга је другу недељу завршила у истанбулском језичком центру и сада је веома задовољна. Дакле, ако постоје људи који желе да иду, могу препоручити Бакıркоиа.

    неталман од
    Учесник

    СРЕЋНО, госпођо АСИИЕ, АЛИ ЈОШ СВЕ ЗОВЕТЕ КУРСОВЕ И ДОБИТИ ИНФОРМАЦИЈЕ!

    гуру
    Учесник

    Не разумем ко је асиие лади? комедија или озбиљно комедија

    неталман од
    Учесник

    :) :) :)

    гуру
    Учесник

    Мислите ли да сте сада нешто научили? Нисам у могућности да радим, пријавио сам се на курс, али се бавим вама.
    işte bu kadarsınız. gelmiş saçma sapan laflar ediyorsunuz. allahtan ismim asiye değil çünkü adımı burda kullansanız daha kotu seyler yazabilirdim!

Приказује се 6 одговора - 1 до 6 (укупно 6)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.