А1 забуна курса 20 дана и 80 сати гаранције...!!!

> Форуми > Општи немачки и њемачки АКСНУМКС породични комбиновани курсеви > А1 забуна курса 20 дана и 80 сати гаранције...!!!

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    асер_кнумк
    Учесник

    Поздрав пријатељи, почео сам да истражујем на Интернету за испит а1. Гледам све курсеве око Мерсин-Адана-Хатаи. Мушкарци тврде да су се посебно припремили за А1 и да ће сертификат моћи да добије у 20 дана.
    A1 sertifikası alan,kurslara giden arkadaşlar…Bu kurumlar bu iddaları ile doğru söylüyor alabilirler mi ?
    Почевши од абецеде, почео сам да учим немачки у просеку пола сата дневно, у мислима сам размишљао да научим тактику испита, да тако кажем, на овим 20-дневним курсевима.
    Молимо поделите своје ставове о тој теми.

    хвала

    асер_кнумк
    Учесник

    Пријатељи, тема је ажурна.

    асер_кнумк
    Учесник

    Пријатељи, немојте ли нико похађати такве курсеве, молим вас поделите своја искуства.

    Хвала вам…

    реииан на
    Учесник

    Bu senin tamamen gayretine ve azmine  bağlı. Sen eğer istekli isen, kursunda sana katkısı olur elbette. Kurs  A1 sınavının formatını öğretecek, deneme sınavı yapacak.  sen bol bol kelime öğrenmeye devam et. Mesela küçük el defteri edin, almanca kelimeleri karşılığına Türkçesi ile yaz. Bu defteri herzaman yanında bulundur sürekli gözat. Sitede Mektup örnekleri var zaten,  oradan bilgi edin. Goethe Instıtut un sınav örnekleri var. Mutlaka incele. Bunun çok faydasını görürsün. Ben sana linkini veriyorum.  Başarılar.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

    асер_кнумк
    Учесник

    Здраво, пуно вам хвала на интересовању.

Приказује се 4 одговора - 1 до 4 (укупно 4)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.