ввв.алманцак.цом Тим

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Едитор
    посетилац
    ВЕБМАСТЕР & АДМИНИСТРАТОР
    Мухаррем ЕФЕ
    НЕМАЧКИ ИНСТРУКТОРИ
    Мухаррем ЕФЕ
    Елиф ГОРГУЛУ

    ацелиа11
    Учесник

    hepinizin yüregine saglik.söyleyecek laf bulamiyorum gercekten mükemmel bir is yapmissiniz.bosuna dememisler bana bir harf ögretenin 40 yil kölesi olurum diye.biz üyeleriniz belki size köle olamayacagiz ama emin olun dualarimiz hep sizlerle olacak.Allah ne muradiniz varsa versin.cok tesekkür ediyorum.kucak dolusu sevgilerimle……

    келебекгиб
    Учесник

    Желео бих да се захвалим тиму на свим овим напорима. Сви су врло корисни и искрени. Ти си добро!

    ти си чудо
    Учесник

    у потрази за предивним налазиштем пронашао сам :)

    андиц
    Учесник

    Emegi gecen herkese tesekkür ederiz. Süpersiniz ….

    еву
    Учесник

    Пуно вам хвала свима. Ова страница ће ми бити врло корисна.

    масилх
    Учесник

    …sitenin yeni hali  çok güzel olmus; herkesin eline sağlık.

    ацелиа11
    Учесник

    bu nazar boncugu almancax icin sevgilerimle…..

    Еуровисион
    Учесник

    Желим вам наставак успеха

    МухаааеМ
    Учесник

    Захваљујемо свима :)

    дерин
    Учесник

    EMEGİ GECEN HERKESE TşKLER…

    Лехрер
    Учесник

    COK BASARILI BIR SITE…IyIKI BEN DE BU SITENIN UYESIYIM…

    асигитариста
    Учесник

    Здраво Ја сам нови члан. Студирам у анатолској средњој школи и иако сам немачки језик видео већ 3. године, не може се рећи да сам пуно научио и нисам могао: наишао сам на ову веб страницу док сам сутра тражио добар извор на интернету. много вам хвала :) Чак ми је и проналазак немачког на мрежи представљао проблем :)

    Смирна
    Учесник

      Шта мислите шта је разлог зашто нисте научили немачки језик ваша бунтовна гитара? ;) Сигуран сам да овде можете пронаћи оно што тражите

    асигитариста
    Учесник

    хб :) Хвала :) да, можда трошим мало више времена на моју гитару :P sınaw bugündü. orta halli geçti :S baya çalıştım buradan… e bir günde hepsini öğrenmeye kalkınca anca bu kadar oluyor :)

    Мцсцреам
    Учесник

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Бескрајно хвала здрављу вашег тима на вашем труду Пријатељи Кратко сам пратио вашу веб страницу. Синоћ сам се учланио. Заиста сам срећан што сам с вама. Радите врло користан и врло користан посао Желим вам успех, Аркадслар ;) kolay gelsin…

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 83)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.