Да ли сте заинтересовани за учење њемачког језика и полагање испита АКСНУМКС одједном?

> Форуми > Општи немачки и њемачки АКСНУМКС породични комбиновани курсеви > Да ли сте заинтересовани за учење њемачког језика и полагање испита АКСНУМКС одједном?

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Мемдух
    Учесник

    Поздрав пријатељи, ја сам Мемдух ГУНГОР.

    İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmekteyim. 2 ay önce Almancax aracılığı ile Elif Hoca ile tanıştım. çok fazla kurs ile görüşme yaptım ama hiç biri samimi gelmedi. zaten başarıları da ne kadar basit bir eğitim verdiğini açıklıyor. Uzun görüşmelerden sonra Elif Hocamdan ders almaya başladım ve 23 Aralık 2011'de A1 sınavına girdim. Dün sonuçları geldi ve 2 ay önce bir kaç kelime bile almanca bilmezken 74 puan alarak tek sınavda başardım. Elif Hocam o kadar güzel bir ders veriyo ki akılda kalıcı, ayrıca çok güzel kaynakları ve doneleri mevcut. Aynı doğrultuda ezberci bi eğitim değil tamamen öğretici bir eğitim veriyor. Benim evim ile Ders aldığım yer arası 2,5 – 3 saatlik yol ve ben her seferinde gidiş dönüş 6 saat toplu taşıma araçları ile yolculuk yaptım. VAKİT UZAYACAĞINA YOL UZASIN dedim ve kesinlikle de doğru yaptım. TEşEKKÜRLER HOCAM, TEşEKKÜRLER ALMANCAX… istanbul da kurs arayanlar boşuna dolanmayın Elif Hocam bi tane bu konuda ve tanımıyorum başka eğitimci.

    ДОКАЗ О ВИЗУЕЛНОМ ДОКУМЕНТУ ЈЕ ИСПОД. (То ми је био први испит и верујте ми, била сам веома нервозна. Пре тога нисам имала тренинг. Захваљујући својој учитељици Елиф обоје сам се плашила и успела. Она је постала не само учитељица већ и наша сестра.
    ЈЕДАН ПУЦАН ПУН ХИТ ,,,,,

    а1.јпг

    мутим2
    Учесник

    Прави се солидан оглас за Елиф Ходја. :)

    Мемдух
    Учесник

    Reklam değil kardeş inan gerçekler yazılıyor. Ben bizzat kendisinden eğitim aldım. Hem hocam heb ablam oldu Rabbim Razı olsun dualarımı esirgemem heleki sınav günü büyük kurumlardan ders alıpta 3. kez giren bi çok insan vardı. en iyi eğitimi aldım diyenin yanında profesör kaldık nerdeyse….

    мутим2
    Учесник

    Dogrudur dostum ne mutlu sana… insallah hep kalbine göre güzel insanlar cikar karsina..

    неталман од
    Учесник

    Здраво,

    Нисам могао да поднесем јер је моје име прешло, па сам желео да напишем. :) Уместо моје рекламе, ови пријатељи покушавају да се захвале ГерманКс-у што долази из алманака, и - сви који знају - овај период је заиста тежак и мукотрпан, а људи могу разумети боју посла тек након што се упишу на курс и похађају само покушавају да помогну једни другима како не би погрешили.

    Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

    мутим2
    Учесник

    Здраво,

    Нисам могао да поднесем јер је моје име прешло, па сам желео да напишем. :) Уместо моје рекламе, ови пријатељи покушавају да се захвале ГерманКс-у што долази из алманака, и - сви који знају - овај период је заиста тежак и мукотрпан, а људи могу разумети боју посла тек након што се упишу на курс и похађају само покушавају да помогну једни другима како не би погрешили.

    Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

    На тај начин смо сазнали ко је наша учитељица Елиф, желим вам успех ..

    неталман од
    Учесник

    Данке сцхон.  :)  Бог те благословио.

    Elif hocam iyiki bu site sayesinde size gelmişim ve tek seferde hiç almanca bilmememe rahmen geçmenin mutlulugunu yaşadım sizden ve almancaxdan allah razı olsun ne mutluki burdaki diger arkadaşlara tavsiye ettigim ve kendiminde tek seferde başardıgı kurs olan elif hocamı kesinlikle hem maddi hem manev olarak tavsiye ediyorum

      датум испита 01.20.2012
        резултат: 83
    Адам гвоздене поздраве

    гуру
    Учесник

    Како то да курс успешно завршимо за 4 недеље? Извините, али чак и на вашој веб локацији не стоји где је курс. Нисте поуздани, то је чисто оглашавање.

    неталман од
    Учесник

    О НАШОЈ ПОУЗДАНОСТИ ДОКАЗУЈУ СЕ ПОТВРДЕ КОЈЕ СМО ДОДЕЉИВАЛИ ГОДИНАМА, ВИСОКИ РАЗРЕД ПРИМЉЕНИ НА ИСПИТУ И НЕПОСТОЈАЊЕ НИЈЕДНОГ СТУДЕНТА КОЈИ НЕ ПОСТАВИ НА ИСПИТУ.

    РАЗЛОГ ДА НЕ ПИСАМО АДРЕСУ НИЈЕ САМО РЕГИОН У КОЈЕМ СМО, АЛИ СМО ПРИСУСТВОВАТИ ЦЕЛОЈ ТУРСКОЈ.

    АКО ВАМ ТО НИЈЕ ПОВЈЕРЉИВО, МОЖЕТЕ НАС ПИТАТИ ДО ВЛАСТИ САЈТА КОЈИ СТЕ САДА!

    МухаааеМ
    Учесник

    Како то да курс успешно завршимо за 4 недеље? Извините, али чак и на вашој веб локацији не стоји где је курс. Нисте поуздани, то је чисто оглашавање.

    Статистика показује да нема ниједног студента који до данас није положио испит А1.

    гуру
    Учесник

    mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

    диелосцх
    Учесник

    Мухаррем Админ, како и гдје је овај курс?

    МухаааеМ
    Учесник

    mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

    Дата је стопостотна гаранција успеха, стопа успеха је очигледна. Коментари су ту.
    На вама је да ли ћете то поштовати или не.

    МухаааеМ
    Учесник

    Мухаррем Админ, како и гдје је овај курс?

    Здраво диелосцх, одавно нема, добродошли на форум. :)
    Курс немачког језика у Истанбулу припада нашој учитељици Елиф, једној од наставница германског језика, а успех је веома висок. :)

    гуру
    Учесник

    Мислим да ова страница има споразум са госпођом Елиф, не разумем шта је то. И сам сам у петак разговарао са госпођом Елиф. Ваша веб страница је у петак била у потпуно другом стању. зашто морам да тражим детаљан пут. Устелик, госпођа Елиф је рекла телефоном, имам канцеларију. Звао сам Гете институт и они не знају за такво место. па не говорим без истраживања да сам

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 20)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.