Лек за оне који кажу да су депресивни. "Шта се дешава у животима људског мозга"

> Форуми > Цафе алманцак > Лек за оне који кажу да су депресивни. "Шта се дешава у животима људског мозга"

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    ноћ
    посетилац
    КСНУМКС.јпг
    Мозак је таква моћ.

    Верујем да је свака мисао која вам прође кроз главу захтев... Ако желите добро и мислите на лепо, одговор ће доћи управо такав, Али ако увек живите са страхом и сумњом, позиваћете на ове ствари такође.

    Људи који се плаше саобраћајних незгода увек упадну у несреће. Ако кренете са страхом и стално замишљате ово у свом мозгу и ширите негативну енергију унаоколо, сигурно ћете проузроковати несрећу возача, али ако возите ауто и имате такве страхове, немојте возити...

    Деци презаштићених родитеља увек се нешто деси, па и ако неко баци камен, доћи ће.
    Ваше дете се збуни, онда помислите: „Ако га не заштитим, негативне ствари ће му се увек дешавати“.

    Питам се зашто ?

    Зар ово не звучи као (моје јаје излази из кокошке или пилетине)?

    Постали смо толико несрећно друштво да не можемо једни другима да кажемо добро јутро, увек причамо о негативним догађајима када се нађемо, плашимо се да кажемо добро сам ако неко каже како си, ма како рецимо, одмах се жалимо и кажемо да је све горе и горе, причамо о нашим болестима и смртима.Нестало је лепоте и задовољства ћаскања са пријатељима.

    Увек се жалимо да нема пара, као да ће ко ово питати тражиће од нас новац.
    Само настави, шта год да кажеш НЕ, настави то да уништаваш, непрестано се жалећи и изгледајући негативно и патетично, све је нестало.
    пропустите његов благослов, и схватићете да су вам недостајали пријатељи после свег овог кукања.

    Људи који увек кажу да немају новца толико пропусте благослов свог новца да једног дана дођу и виде да су заиста остали без новца, али овај крај може бити у обавезним расходима који нису на рачуну, или можда постоје износи које треба потрошити на здравље.

    Људи који увек говоре да су болесни, сигурно ће бити болесни. Пустите мозак да се подвргне кондиционирању, од које год болести да се плашите и коју позовете донеће вам је.

    После неког времена, Створитељ почиње да прима ове благослове од својих слугу који не знају како да буду захвални за дате благослове.
    Погледајте око себе и видећете много примера.

    Дођите код оних који кажу како сте од сада
    Почните тако што ћете рећи да сам ЈАКО ДОБАР. :)

    Постали смо такво друштво да не можемо наћи времена да волимо другу особу јер је осуђујемо. ох :)

    Међутим, љубав нам је потребна у сваком узрасту.

    Ако се љубав не нуди, то није љубав.

    Шта год волите, али у себи имате интензивна осећања љубави.

    Када некоме кажете своју љубав и појачате је гестовима, шаљете му тако лепу енергију да вам се срећа враћа у облику енергије.
    Нећете наћи позитиву коју добијате ни у чему другом.

    Ако мајка која је добила новорођенче има проблема или има негативну личност, држите бебу у наручју и додирујте њену голу кожу када је најпозитивнија.
    Ако желите да ваше бебе буду мирне и здраве, покушајте да их одгајате у мирном, мирном и позитивном окружењу.  
    Покушајте да га не држите у наручју када је љут и покажите му своју безграничну љубав.
    Љубите, помиришите и знајте да ће ови дани брзо проћи и
    Знајте да расту веома брзо.

    Иако неки родитељи много воле своју децу, то не могу да испоље и покажу.

    Зашто је то ?

    Када ћеш показати?
    Није ли хвала и хвала показати љубав према овом од Бога дарованом на најбољи начин?

    Мозак је таква сила да

    Особа може или парализовати себе, убити се или победити рак користећи моћ свог мозга.
    Све док можете да кондиционирате свој мозак.
    Скоро 13 милијарди нервних ћелија у нашем мозгу
    има. Свака ћелија ослобађа око 7.3 киловолта енергије.
    У пракси то није могуће, али у теорији, претпоставимо да све нервне ћелије у мозгу истовремено ослобађају своју енергију, ослобађа се енергија од око 350 милиона киловолти, што значи све потребе за електричном енергијом велике метрополе.
    има моћ да то приушти.
    Желим да вам испричам о догађају који је ушао у медицинске књиге,

    „Воз хладњача за превоз меса стаје на станици ради чишћења.
    Радници почињу да чисте вагоне, док један радник чисти вагон, други радник мисли да је вагон празан и закључава му врата споља.
    Тренутак касније, воз полази, а једну станицу касније стаје на станици да купи месо.
    Када се отворе врата вагона радника који остаје затворен, радника
    Изгледа као да се смрзнуо.
    Али виде да је температура вагона на нормалној температури, односно да није пребачен у замрзивач.
    Али пошто радник који је остао затворен то није знао и мислио је да ће се смрзнути, мозак је припремио услове за смрзавање,
    Своје тело прилагођава томе тако што показује све знаке смрзавања.”

    Зато усмерите свој мозак у позитивне ствари.
    Има људи, ако живим дуже кад стално причају
    Причам о томе како могу да живим још 1-2 године и то често радим.
    понављају и одређују себи време смрти.
    Јако се плашим ове речи, ако је изговоре са вером, условиће свој мозак тако да ће умрети када је заиста изговоре.
    Зато, колико год да имате, увек имајте циљ и снове како бисте дуго живели.
    Човек живи док сања.
    Која је то истинита изрека, зар не?

    Готово је јуче. Нема понављања јучерашњег дана, баш као и снови.
    Сутра, никад не знамо, може бити добро или лоше.

    Али знам свој тренутак, нога ми је сломљена, пишем овај чланак, али моја жена је са мном, моја деца су жива и зато сам најсрећнија особа на свету и зато што не знам своју будућност, ја могу искористити овај тренутак на најбољи, најпријатнији и позитиван начин.
    процењујем.

    Не могу да покварим овај тренутак размишљајући о будућности коју не познајем.

    Урадите исто и поделите свој живот са 3, под условом да га не мешате.

    Јуче данас сутра...

    Волимо изненадне стресове.

    Пошто се у изненадном стресу повећава адренокортикотропни хормон (АЦТХ) у телу и памћење, перцепција и енергија постају супер.

    Другим речима, овај хормон је осигурање тела од стреса.

    Али ако овај стрес претворите у зачарани круг, односно ако га стално намештате у свом мозгу, ако увек размишљате о томе, све позитивне ствари које долазе ће се вратити.

    Другим речима, заборавност, губитак енергије, невољност, мигрена, гастроинтестиналне тегобе, несаница, тумори на мозгу, флуктуације крвног притиска, утрнулост у разним деловима тела, несрећа, чак и депресија, срчани проблеми.
    Поставићете основу за притужбе и рак.

    Зашто бисте ово сами видели?

    Довољно је бити паметан, контролисан и позитиван.

    Ако сте под великим стресом, пронађите хобије, па разбистрите ум.

    Усмерите то на друге послове како би ефекат стресора био мањи или радите ствари које волите и које вас чине срећним.

    Ако то не можете учинити, молите се, мистични ефекат молитава на људе чини их позитивним.

    Увек желим добро и молим се за добро, чак и код куће и на улици... :ангел:

    Хвала вам проф. Иилдиз Батирбаигил

    АТААН2
    Учесник

    Бен ЈА САМ ЈАКО ДОБАР Дозволите ми да почнем тако што ћу рећи, онда драга ноћ, хвала, хвала, велико дељење аплауз:) аплауз:) аплауз:)

    нигхт2
    Учесник

    аплауз:) аплауз:) аплауз:)

    маслина
    Учесник

    Бен ЈА САМ ЈАКО ДОБАР

    …Мистерија…
    Учесник

    Прочитао сам овакву књигу и деловала је неко време, али после је изгубила дејство када је нисам применила, пробаћу поново, нећу одустати од покушаја... живјели :) сестро, ти си супер, хвала ти на овом лепом дељењу... :-*

    ок ОК:)

    …Мистерија…
    Учесник

    Ово је само за тебе љубави моја... аплауз :) (буди добро заувек... :-* )

    озлемак
    Учесник

    Нека вас Бог благослови што сте нас натерали да размишљамо у позитивном смеру. Хвала Богу.

    нигхт2
    Учесник

    ок:) ок:) ок:)

    нигхт2
    Учесник

    Бен ЈА САМ ЈАКО ДОБАР Дозволите ми да почнем тако што ћу рећи, онда драга ноћ, хвала, хвала, велико дељење аплауз:) аплауз:) аплауз:)

    И ја ћу сутра овако започети дан ;)
    Мислим да би требало да читам овај чланак с времена на време, у реду :)

    нигхт2
    Учесник

    Одржао сам реч, ;)
    Бен Ја сам врло добро Почео сам дан рекавши, живјели :)

    …Мистерија…
    Учесник

    аплауз:) аплауз:)

    нигхт2
    Учесник
    Готово је јуче. Нема понављања јучерашњег дана, баш као и снови.
    Сутра, никад не знамо, може бити добро или лоше.

    Али знам свој тренутак, нога ми је сломљена, пишем овај чланак, али моја жена је са мном, моја деца су жива и зато сам најсрећнија особа на свету и зато што не знам своју будућност, ја могу искористити овај тренутак на најбољи, најпријатнији и позитиван начин.
    процењујем.

    аплауз:) аплауз:) аплауз:)

    …Мистерија…
    Учесник

    аплауз:) аплауз:)

    нигхт2
    Учесник
    Дођите код оних који кажу како сте од сада
    Почните тако што ћете рећи да сам ЈАКО ДОБАР.

    аплауз:) аплауз:) аплауз:)

    …Мистерија…
    Учесник

    Да нисам рекао да сам ЈАКО ДОБАР... :хаха: Не би ли "Ја сам Супер" прекинуо? курс;) ;D

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 19)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.