Лек за оне који кажу да су депресивни. "Шта се дешава у животима људског мозга"

> Форуми > Цафе алманцак > Лек за оне који кажу да су депресивни. "Шта се дешава у животима људског мозга"

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    ноћ
    посетилац
    КСНУМКС.јпг
    Мозак је таква моћ.

    Kafadan geçen her düşüncenin bir talep olduğuna inanıyorum… iyi şey ister güzel şeyler düşünürseniz cevabı aynen öyle gelir ,Ama hep korku ve kuşkuyla yaşarsanız aynen bunları da çağırırsınız.

    Trafik kazasından korkan insanlar hep kazaya uğrarlar. Eğer siz korkuyla yola çıkar ve hep bunu beyninizde kurgulayıp etrafa negatif enerji yayarsanız mutlaka şoföre kaza yaptırırsınız ama arabayı siz kullanıyorsanız ve böyle korkularınız varsa eğer sakın araba kullanmayın…

    Деци презаштићених родитеља увек се нешто деси, па и ако неко баци камен, доћи ће.
    sizin çocuğunuzun kafasını bulur o zaman siz şunu düşünürsünüz “onu kollayıp korumasam hep başına olumsuz şeyler geliyor.

    Питам се зашто ?

    Зар ово не звучи као (моје јаје излази из кокошке или пилетине)?

    Постали смо толико несрећно друштво да не можемо једни другима да кажемо добро јутро, увек причамо о негативним догађајима када се нађемо, плашимо се да кажемо добро сам ако неко каже како си, ма како рецимо, одмах се жалимо и кажемо да је све горе и горе, причамо о нашим болестима и смртима.Нестало је лепоте и задовољства ћаскања са пријатељима.

    Увек се жалимо да нема пара, као да ће ко ово питати тражиће од нас новац.
    Само настави, шта год да кажеш НЕ, настави то да уништаваш, непрестано се жалећи и изгледајући негативно и патетично, све је нестало.
    пропустите његов благослов, и схватићете да су вам недостајали пријатељи после свег овог кукања.

    Људи који увек кажу да немају новца толико пропусте благослов свог новца да једног дана дођу и виде да су заиста остали без новца, али овај крај може бити у обавезним расходима који нису на рачуну, или можда постоје износи које треба потрошити на здравље.

    Људи који увек говоре да су болесни, сигурно ће бити болесни. Пустите мозак да се подвргне кондиционирању, од које год болести да се плашите и коју позовете донеће вам је.

    После неког времена, Створитељ почиње да прима ове благослове од својих слугу који не знају како да буду захвални за дате благослове.
    Погледајте око себе и видећете много примера.

    Дођите код оних који кажу како сте од сада
    Почните тако што ћете рећи да сам ЈАКО ДОБАР. :)

    Öyle bir toplum olduk ki karşımızdakini yargılamaktan sevmeye zaman bulamıyoruz. ya:)

    Међутим, љубав нам је потребна у сваком узрасту.

    Ако се љубав не нуди, то није љубав.

    Шта год волите, али у себи имате интензивна осећања љубави.

    Када некоме кажете своју љубав и појачате је гестовима, шаљете му тако лепу енергију да вам се срећа враћа у облику енергије.
    Нећете наћи позитиву коју добијате ни у чему другом.

    Ако мајка која је добила новорођенче има проблема или има негативну личност, држите бебу у наручју и додирујте њену голу кожу када је најпозитивнија.
    Ако желите да ваше бебе буду мирне и здраве, покушајте да их одгајате у мирном, мирном и позитивном окружењу.  
    Покушајте да га не држите у наручју када је љут и покажите му своју безграничну љубав.
    Љубите, помиришите и знајте да ће ови дани брзо проћи и
    Знајте да расту веома брзо.

    Иако неки родитељи много воле своју децу, то не могу да испоље и покажу.

    Зашто је то ?

    Када ћеш показати?
    Није ли хвала и хвала показати љубав према овом од Бога дарованом на најбољи начин?

    Мозак је таква сила да

    Особа може или парализовати себе, убити се или победити рак користећи моћ свог мозга.
    Све док можете да кондиционирате свој мозак.
    Скоро 13 милијарди нервних ћелија у нашем мозгу
    има. Свака ћелија ослобађа око 7.3 киловолта енергије.
    У пракси то није могуће, али у теорији, претпоставимо да све нервне ћелије у мозгу истовремено ослобађају своју енергију, ослобађа се енергија од око 350 милиона киловолти, што значи све потребе за електричном енергијом велике метрополе.
    има моћ да то приушти.
    Желим да вам испричам о догађају који је ушао у медицинске књиге,

    “Et taşımaya yarayan soğutuculu bir tren, temizlenmek için bir istasyonda duruyor.
    Радници почињу да чисте вагоне, док један радник чисти вагон, други радник мисли да је вагон празан и закључава му врата споља.
    Тренутак касније, воз полази, а једну станицу касније стаје на станици да купи месо.
    Када се отворе врата вагона радника који остаје затворен, радника
    Изгледа као да се смрзнуо.
    Али виде да је температура вагона на нормалној температури, односно да није пребачен у замрзивач.
    Али пошто радник који је остао затворен то није знао и мислио је да ће се смрзнути, мозак је припремио услове за смрзавање,
    donmanın tüm belirtilerek göstererek vücudunu buna uyduruyor.”..

    Зато усмерите свој мозак у позитивне ствари.
    Има људи, ако живим дуже кад стално причају
    Причам о томе како могу да живим још 1-2 године и то често радим.
    понављају и одређују себи време смрти.
    Јако се плашим ове речи, ако је изговоре са вером, условиће свој мозак тако да ће умрети када је заиста изговоре.
    Зато, колико год да имате, увек имајте циљ и снове како бисте дуго живели.
    Човек живи док сања.
    Која је то истинита изрека, зар не?

    Готово је јуче. Нема понављања јучерашњег дана, баш као и снови.
    Сутра, никад не знамо, може бити добро или лоше.

    Али знам свој тренутак, нога ми је сломљена, пишем овај чланак, али моја жена је са мном, моја деца су жива и зато сам најсрећнија особа на свету и зато што не знам своју будућност, ја могу искористити овај тренутак на најбољи, најпријатнији и позитиван начин.
    процењујем.

    Не могу да покварим овај тренутак размишљајући о будућности коју не познајем.

    Урадите исто и поделите свој живот са 3, под условом да га не мешате.

    Dün, bugün,yarın diye…

    Волимо изненадне стресове.

    Пошто се у изненадном стресу повећава адренокортикотропни хормон (АЦТХ) у телу и памћење, перцепција и енергија постају супер.

    Другим речима, овај хормон је осигурање тела од стреса.

    Али ако овај стрес претворите у зачарани круг, односно ако га стално намештате у свом мозгу, ако увек размишљате о томе, све позитивне ствари које долазе ће се вратити.

    Другим речима, заборавност, губитак енергије, невољност, мигрена, гастроинтестиналне тегобе, несаница, тумори на мозгу, флуктуације крвног притиска, утрнулост у разним деловима тела, несрећа, чак и депресија, срчани проблеми.
    Поставићете основу за притужбе и рак.

    Зашто бисте ово сами видели?

    Довољно је бити паметан, контролисан и позитиван.

    Ако сте под великим стресом, пронађите хобије, па разбистрите ум.

    Усмерите то на друге послове како би ефекат стресора био мањи или радите ствари које волите и које вас чине срећним.

    Ако то не можете учинити, молите се, мистични ефекат молитава на људе чини их позитивним.

    Ben evde sokakta bile hep iyilik diler ve hayır için dua ederim… :angel:

    Хвала вам проф. Иилдиз Батирбаигил

    АТААН2
    Учесник

    Бен ЈА САМ ЈАКО ДОБАР Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    нигхт2
    Учесник

    аплауз:) аплауз:) аплауз:)

    маслина
    Учесник

    Бен ЈА САМ ЈАКО ДОБАР

    …Мистерија…
    Учесник

    ben böyle bi kitap okumuştum ve bir süre işe yaradı ama ondan sonra ben uygulamayınca etkisini kaybetti yinede denicem denemekten vazgeçmicem… alkis:) ablacım sen süpersin teşekkürler bu güzel paylaşımın için… :-*

    ок ОК:)

    …Мистерија…
    Учесник

    tam senlik sevgicim bu… alkis:) (sen iyi ol sonsuza kadar… :-* )

    озлемак
    Учесник

    hay Allah razi olsun bize iyi yönde düsündürdügünüz icin.emeginize saglik.cokkk mutluyum.sukurler olsun Rabbime.cok iyi olucam.

    нигхт2
    Учесник

    ок:) ок:) ок:)

    нигхт2
    Учесник

    Бен ЈА САМ ЈАКО ДОБАР Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    Bende yarin öyle basliycam güne ;)
    Sanirim arada bu yaziyi okumaliyim okey:)

    нигхт2
    Учесник

    Одржао сам реч, ;)
    Бен Ја сам врло добро diyerek basladim güne alkis:)

    …Мистерија…
    Учесник

    аплауз:) аплауз:)

    нигхт2
    Учесник
    Готово је јуче. Нема понављања јучерашњег дана, баш као и снови.
    Сутра, никад не знамо, може бити добро или лоше.

    Али знам свој тренутак, нога ми је сломљена, пишем овај чланак, али моја жена је са мном, моја деца су жива и зато сам најсрећнија особа на свету и зато што не знам своју будућност, ја могу искористити овај тренутак на најбољи, најпријатнији и позитиван начин.
    процењујем.

    аплауз:) аплауз:) аплауз:)

    …Мистерија…
    Учесник

    аплауз:) аплауз:)

    нигхт2
    Учесник
    Дођите код оних који кажу како сте од сада
    Почните тако што ћете рећи да сам ЈАКО ДОБАР.

    аплауз:) аплауз:) аплауз:)

    …Мистерија…
    Учесник

    yok ben ÇOK İYİYİM demesem… :haha: “Süperim” kesmez mi?? kur;) ;D

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 19)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.