Sizin vereceğiniz bilgiye göre hareket edeceğim…

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.

    Здраво пријатељи, нов сам у форми. Нека Бог благослови креаторе ове форме. Хитно су ми потребне информације. Моја жена живи у Немачкој/Берлину и чини се да ради на два посла да би ме могла довести. Прво радно место има плату од 1,150 евра месечно радним данима, а друго радно место има плату од 350 евра викендом, што чини укупно 1,500 евра. Моја жена је од некога у Немачкој сазнала да се рачуна на основу тога на ком послу зарађује највише. Пошто је турски држављанин, плаћа и кирију. Питам се да ли то рачунају као укупно или се рачуна од 1,150 евра? Можете ли помоћи, хвала. Поступаћу у складу са информацијама које ми дате.Стиже писмо од полиције за странце.

    муратбдр
    Учесник

    Здраво пријатељи, нов сам у форми. Нека Бог благослови креаторе ове форме. Хитно су ми потребне информације. Моја жена живи у Немачкој/Берлину и чини се да ради на два посла да би ме могла довести. Прво радно место има плату од 1,150 евра месечно радним данима, а друго радно место има плату од 350 евра викендом, што чини укупно 1,500 евра. Колико је моја супруга сазнала од особе у Немачкој, сазнала је да се рачуна на основу тога на ком послу зарађује највише новца. Пошто је турски држављанин, плаћа и кирију. Питам се да ли то рачунају као укупно или се рачуна од 1,150 евра? Можете ли помоћи, хвала. Поступаћу у складу са информацијама које сте дали.Стиже писмо из полиције за странце.

    Требало би да покажеш оба своја дела брате мој, боље ти је.По ономе што сам прочитао требало би да буде најмање 2 1350 евра за турског држављанина. То није формалност потребна за немачке држављане. Али након трошкова као што су рурални итд., требало би да буде 1380 евра по особи или шта. Други пријатељи могу дати боље информације. Они са турским супружницима


    Пријатељи чији су супружници турски држављани можда имају више информација.

    Бусрасалих
    Учесник

    Здраво пријатељи, нов сам у форми. Нека Бог благослови креаторе ове форме. Хитно су ми потребне информације. Моја жена живи у Немачкој/Берлину и чини се да ради на два посла да би ме могла довести. Прво радно место има плату од 1,150 евра месечно радним данима, а друго радно место има плату од 350 евра викендом, што чини укупно 1,500 евра. Колико је моја супруга сазнала од особе у Немачкој, сазнала је да се рачуна на основу тога на ком послу зарађује највише новца. Пошто је турски држављанин, плаћа и кирију. Питам се да ли то рачунају као укупно или се рачуна од 1,150 евра? Можете ли помоћи, хвала. Поступаћу у складу са информацијама које сте дали.Стиже писмо из полиције за странце.

    Дозволите ми да вам дам неке информације: Није потребно прекорачити правило 8-часовног рада на оба посла. Штавише, примања су сада ниска у оба случаја. Моја жена жели Берлин већи, иако је 1400 евра, рекли су ниско је. Веома је важно да је на оба посла радио најмање 6 година мање.Ово је била једна од наших одбијеница јер је променио посао. Веома је важно да Снда никада, никада не добије помоћ. Ако имате још питања, могу вам помоћи

    соби_90
    Учесник

    Berlin demişsinizde bende berline gidicem 12 şubatta başvurdum vizenin gelmesi çok uzun sürüyormu ve benim eşim alman vatanadşı hiç bir şekilde gelir istemiyor demi … teşşekürler

    Бусрасалих
    Учесник

    Berlin demişsinizde bende berline gidicem 12 şubatta başvurdum vizenin gelmesi çok uzun sürüyormu ve benim eşim alman vatanadşı hiç bir şekilde gelir istemiyor demi … teşşekürler

    Пријавили смо се 8. октобра, а моја жена је доставила документе прве недеље децембра. Потом је то прегледано и пасош су одбили 2. јануара. Покушавају да се снађу интензивно, али брзо. Знам да се од немачких држављана не тражи приход.

    соби_90
    Учесник

    Да ли сте приговорили након што сте добили одбијеницу?

    Бусрасалих
    Учесник

    Да ли сте приговорили након што сте добили одбијеницу?

    Нисмо се противили, консултовали смо адвоката јер су имали само примедбу на 2 странице, што је било много. Адвокат је рекао да то не би било могуће без поправљања ових. Поднели смо захтев за немачко држављанство, чекамо га и вршимо корекције, за њих је остало још 6 месеци.

    соби_90
    Учесник

    allah herkese yardım etsin inşallah herkes biran önce vizesini alır ve eşine kavuşur.

    Бусрасалих
    Учесник

    Нека је Бог свима у помоћи, надамо се да ће сви добити своје визе и поново се спојити са својим супружницима што пре.

    Aminn inşallah herkesin

    Еселма
    Учесник

    Моја жена ради као слободњак. Приказаће приходе за последњих 7 месеци. Такође је додала и зараду од посла који је радила на интернету. Урадио је то у пореској управи, само због гаранције.

    Дозволите ми да вам дам неке информације: Није потребно прекорачити правило 8-часовног рада на оба посла. Штавише, примања су сада ниска у оба случаја. Моја жена жели Берлин већи, иако је 1400 евра, рекли су ниско је. Веома је важно да је на оба посла радио најмање 6 година мање.Ово је била једна од наших одбијеница јер је променио посао. Веома је важно да Снда никада, никада не добије помоћ. Ако имате још питања, могу вам помоћи

    Хвала ти пуно брате, имам још много питања. :)  Изгледа да добије 1150 радним данима на свом послу. Појављује се и викендом у свом послу за који добија 350 ЕУ. Зар 1,500 укупно не би било довољно? На истом послу ради последњих 7 месеци. Постоји ли још неки проблем? (ахметгултекин) мој пријатељ са курса, написао сам у његово име

    Еселма
    Учесник

    Пошто ради као слободни радник, ради на различитим местима.Сами плаћа осигурање.Ваш супружник може послати е-маил полицији за странце и питати. Моја бака и жена су то урадиле и добиле одговоре на своја питања.

Приказује се 12 одговора - 1 до 12 (укупно 12)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.