колико времена треба да екрани оду у немачку

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    цемцакар
    Учесник

    Пријатељи, отишао сам из Истанбула 17. октобра, али моји папири још увек нису били у Немачкој.

    фук_кнумк
    Учесник

    Постоји конзулат где можете сазнати да ли ћете бити послати у Немачку или не, отићи ће након покушаја да га позову 3 4 сата.

    кадиркнумк
    Учесник

    Benim bildiğim kadarıyla en erken 2 hafta içinde gidiyor uzaması ise tamamiyle şansa kalmış birşey forumda takip ettiğim kadarıyla 4 güne giden insanlarda gördüm 2 aydır bekliyenide gerisini sen düşün derim…  :)

    цемцакар
    Учесник

    ПРИЈАТЕЉИ ДАНАС ДОЛАЗИ У ИМЕНИЧКОМ ПИСМУ МОЈОЈ ЖЕНИ Па шта ће бити даље?Када се моја жена раније упознала, филијала за странце је рекла да нема потребе за платницом, рекла је да су имали документа и да су хтели до прошле недеље, постоје документи, али сада ће ми доћи виза када ми је одобре, пасош

    senin adına sevindim umarım herşey yolunda gider ve bir an önce bu sıkıntılı süreci atlatırsın…  ama kendi adımada üzüldüm bir gün arayla istanbul konsolosluğundan başvurduk ama benim evraklarımla ilgili henüz bir gelişme yok sizinki hangi eyaletti …

    Узгред, шта они хоће у писму које су послали, ја имам састанак лицем у лице као овде, или су опет тражили да пошаљу ова документа поштом. Последње шта су они хтели?

    Роие
    Учесник

    benim evraklarimda 3 hafta icinde gitmisti…vize ise esim evraklari götürür götürmez cikti 3 gün icinde elime geldi…

    Alles_für_ediz    bazen cagiriyorlar sanirim bazende cagirmiyorlar…benim esim götürdü evraklari görevli birakip gidebilirsiniz demis…hic görüsme olmadan vizem geldi benim…

    цемцакар
    Учесник

    моја жена живи у Менхенгладбаху, писмо је стигло данас, жена ће ићи у филијалу за странце.Када је моја жена прошле недеље питала за документе, рекла је да нема потребе за документима, рекли су, сада ћемо сазнај сутра да видимо хоће ли нешто, знам шта пише у писму, кад ми жена буде на послу питаћу те сутра, рећи ћу ти за састанак моје жене са филијалом за странце.

    Роие
    Учесник

    zaten mektup geldiginde götürmeniz gereken evraklar yaziyor mektupta…bizimki öyleydi yani esime mektup geldi belgeleri hazirladi götürdü…

    Мислим да је у нашој држави заузета држава, или је било хербстфериен-а протеклих недеља, па кажем да су владине службе биле на одмору, можда зато.

    адаизм је
    Учесник

    Постоји конзулат где можете сазнати да ли ћете бити послати у Немачку или не, отићи ће након покушаја да га позову 3 4 сата.

    Зар жена вашег пријатеља обично не мора да врши притисак на Ратхаус?

    фук_кнумк
    Учесник

    Документи су већ стигли, могао је да продужи процедуре и да је направио отисак, јер су то били глинени људи, они у странци су могли негативно да реагују, али на крају су документа стигла.

    данас је прошло 35 дана, али још увек нема звука из мојих докумената

    Документи су већ стигли, могао је да продужи процедуре и да је направио отисак, јер су то били глинени људи, они у странци су могли негативно да реагују, али на крају су документа стигла.

    yabancılar dairesinin kapısını aşındırmaya başlasakmı başlamasakmı ters tepermi diyede endişelerimiz var! Buradan konsolosluğu arasam biz evrakları gönderdik diyerek çıkacaklar işin içinden… Nasıl bir yol önerirsiniz ?  beklemek dışında!

    фук_кнумк
    Учесник

    Ако никада до сада нисте били, покрените канцеларију за странце од сада, кажем, нека вам одобре визу пре одласка на одмор или ће то бити следеће године.

    тугце9289
    Учесник

    Био сам у Анкари 27. новембра на интервјуу. :( acaba ne kadar sürede gider evraklar  ???

    цемцакар
    Учесник

    најкасније 1 месец, пријавио сам се 17. дошло је 13

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 20)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.