Разведена мајка Туркиња у браку са немачким држављанином, живи у Немачкој са супругом и дететом

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    брцнфс
    Учесник

    Ја сам мајка од 31 године и имам ћерку од 8 година Одлучили смо да удамо за комшијског сина, који је немачки држављанин, али да ли ће први брак бити бржи у Турској или у Немачкој? Немам А1 документ.Ако добијем визу идем са ћерком на 1 месеца као туриста.Потом се враћам и полажем.Наравно не знам да ли ћу се венчати у Немачкој овај пут.Другим речима, хитно је стање А3. Мислите ли да ће курс од 3 месеца бити довољан? А кад се оженим, да ли моја жена може да добије помоћ од државе? Чак и ако је моја ћерка од моје бивше жене, она ће се бринути о нама у Немачкој.. Може ли добити накнаду осим пореског одбитка? Или могу добити помоћ када се удам? У међувремену нема финансијских проблема .

    Здраво.

    Пре свега, брак у Турској или Немачкој, нажалост, ништа не мења. Након доласка као туриста, морате се вратити у Турску и поднијети захтјев за визу за спајање породице. Наравно, мислим да би било боље да се брак склопи у Немачкој. Ако можеш, мислим да би се требао удати у Немачкој. Да бисте склопили брак у Немачкој, пре свега, ваш супружник треба да добије рок у општини у којој има пребивалиште. онда ће већ дати списак докумената. Те документе можете добити из Турске. Довољно је 1,5 месеца, довољно је 1 месец. све док вредно учиш. а1 је већ испит најосновнијег нивоа. Ако научите основне једноставне речи и глаголе и прве граматичке информације, положићете испит. На нашем сајту можете пронаћи много материјала о томе. Не заборавите да радите и на шаблонима слова. Да ли ваш супружник тренутно ради у смислу помоћи? Или добија било какву помоћ од владе?

    брцнфс
    Учесник

    Здраво :) Да, ради, нема помоћи. Како ће бити моја промрзлина? 

    Несибе од
    Учесник

    Не разумем шта мислите о лету, али да, биће промена презимена и промениће се у вашем пасошу. То можете брзо да решите у турском конзулату.

    Здраво :) Да, ради, нема помоћи. Како ће бити моја промрзлина?

Приказује се 3 одговора - 1 до 3 (укупно 3)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.