Верени да одете у Немачку?

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Нема страха
    Учесник

    Здраво, пре око 92 дана поднео сам молбу конзулату у Анкари за визу за спајање породице. Али, нажалост, још увек нема вести, ићи ћу као верен, свадба ће бити ту, питам се да ли због тога не долази или треба дуго. Нема негативних вести, мало ћу да полудим. Постоји разлика у годинама између нас, али постоји веза од 3 године током овог интервјуа, жена је прилично притискала, али сам самоуверено одговарао на сва њена питања, да не буде утаја, и било је добро за мене, чак и да сам хтео да докажем 3 године, рекао сам да имам 2/2.5 године дописивања. . Моја жена је отишла и питала, жена је рекла да тренутно не видим негативну ситуацију, ваша документа су у другом граду. Рекао је да може потрајати у зависности од интензитета, не знам шта да радим, ни они се не јављају на телефоне.

    талхакнумк
    Учесник

    Здраво, пре око 92 дана поднео сам молбу конзулату у Анкари за визу за спајање породице. Али, нажалост, још увек нема вести, ићи ћу као верен, свадба ће бити ту, питам се да ли због тога не долази или треба дуго. Нема негативних вести, мало ћу да полудим. Постоји разлика у годинама између нас, али постоји веза од 3 године током овог интервјуа, жена је прилично притискала, али сам самоуверено одговарао на сва њена питања, да не буде утаја, и било је добро за мене, чак и да сам хтео да докажем 3 године, рекао сам да имам 2/2.5 године дописивања. . Моја жена је отишла и питала, жена је рекла да тренутно не видим негативну ситуацију, ваша документа су у другом граду. Рекао је да може потрајати у зависности од интензитета, не знам шта да радим, ни они се не јављају на телефоне.

    Пријавио сам се као ожењен и чекам. Заиста је тешко доћи до одељења за визе телефоном. Прошло је 90 дана од 2 дана. Е сад, било да позовеш и питаш или пошаљеш мејл, немају право да се љуте, јер кажу да ипак може потрајати 1-3 месеца. Да ли сте покушали да их контактирате путем е-поште током ова 2 дана? Мој скромни савет је да ваш супружник пошаље е-маил на Аусландербехорде, назове или оде лично и разговарају лицем у лице.

    Исмаилнце44
    Учесник

    Здраво пријатељи имао сам интервју за визу за спајање породице 5. фебруара, жени је послато писмо 7. фебруара, тражили су документа, прошло је месец и недеља, питам се да ли би то дуго трајало, документа одмах су откривени

    орлови би
    Учесник

    Acele etme tadını çıkart Türkiye’nin şu ekonomik durumlar az düzgün olsa varya koşa koşa dönerim ülkeme ne almanyaymış arkadaş vallahi sanki cennet!!!

    Нема страха
    Учесник

    Пријавио сам се као ожењен и чекам. Заиста је тешко доћи до одељења за визе телефоном. Прошло је 90 дана од 2 дана. Е сад, било да позовеш и питаш или пошаљеш мејл, немају право да се љуте, јер кажу да ипак може потрајати 1-3 месеца. Да ли сте покушали да их контактирате путем е-поште током ова 2 дана? Мој скромни савет је да ваш супружник пошаље е-маил на Аусландербехорде, назове или оде лично и разговарају лицем у лице.

    Контактирао сам лично конзулат у Анкари, када је прошло пуна 3 месеца, жена је рекла сачекај, прошло је 3 месеца. Данас је прошло 120 дана. Покушаћу да позовем ТЕРАР. Моја жена је такође отишла у канцеларију за странце други дан. Не знамо шта да радимо неизвесност је тако тешка

    алманиафатих
    Учесник

    Не журите, уживајте.Да је економска ситуација Турске нешто мање стабилна, појурио бих назад у своју земљу, каква Немачка, пријатељу, као у рају!!!

    Ако немате пара у Турској, нема вам шта да уживате. Чак и дах који удахнете кошта. Извадите главу и наплате вам 100 ТЛ.

Приказује се 5 одговора - 1 до 5 (укупно 5)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.