Немачки превод којих докумената се такође може затражити.

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    управу си
    Учесник

    Желим вам пријатан дан;

    Захтевали смо спајање породице преко детета. Имам термин у немачком конзулату у новембру, тражена документа су ми послата путем мејла, све сам их попунио, али у дну тражених докумената [У суштини, довољно је доставити горепоменуте документе да би се апликација обрадила, али у неким случајевима могу бити затражени и додатни документи и преводи на немачки.] Ако неко зна које документе треба превести, био бих веома срећан ако би могао да одговори.

    фук_кнумк
    Учесник

    превод више није потребан Ако постоји претходни развод, они желе само папире за развод, иначе више нема потребе за преводом

    Желим вам пријатан дан;

    Захтевали смо спајање породице преко детета. Имам термин у немачком конзулату у новембру, тражена документа су ми послата путем мејла, све сам их попунио, али у дну тражених докумената [У суштини, довољно је доставити горепоменуте документе да би се апликација обрадила, али у неким случајевима могу бити затражени и додатни документи и преводи на немачки.] Ако неко зна које документе треба превести, био бих веома срећан ако би могао да одговори.

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.