Говори председника турско-немачког форума, политичког научника Булента Гувена

> Форуми > Цафе алманцак > Говори председника турско-немачког форума, политичког научника Булента Гувена

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    анониман
    посетилац

    Гледајте ТВ канал Хабер 7, пријатељи, прича се о ксенофобији...

    чежња
    Учесник

    председник Турско-немачког форума
    Говори политичког научника Булента Гувена

    Немачка није прихватала да је земља имиграната све до 1990-их. Радници који су отишли ​​одавде су се звали гастарбајтери. Када се Немачка суочила са овом реалношћу, мислили су да смо постали имигрантско друштво, чак и ако то не прихватамо, шта би требало Интегрисани догађај који су Немци желели чека да се одрекнемо свог идентитета.Истовремено желимо да живимо своју културу.Једна од грешака Турака је што су тамошње турске организације све своје активности каналисале ка Турска.Ја то видим као пут ка интеграцији у паралелно друштво (отварање турске компаније и запошљавање само Турака).У неким регионима живе углавном Турци или странци.Направили су такву унутрашњу политику да су се сви окупили .Језик је јако битан Језик је јако битан.Полазе у школу без знања страног и почињу потешкоће.Ако дете тамо почини злочин, живи у Немачкој и тамо гледа ТВ. Кривица је само на родитељима, док у Немачкој има криминала.Немачка замрачује свој имиџ.Немци су увек песимистични,гледају чашу полупразну.богатство како расте.

    Покушао сам да пренесем колико сам могао.

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.