алманцак

> Форуми > Цафе алманцак > алманцак

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    смц-403
    Учесник

    Пријатељи, да ли на форум не улазе они који своје невоље остављају иза себе или је форум на кратко ушао у зачарани круг?Не зна се зашто, али је сигурно да је форум утихнуо.

    инфините0604
    Учесник

    yaz tatili geldiya ondandir…..

    смц-403
    Учесник

    Мислим да ће имати финале сезоне као и друге серије овим темпом. :D

    нигхт2
    Учесник

    СЛМ Надам се да су сви добро Па, ту сам. Момци, ја нећу у финале. Свако ко дође сигурно ће ме видети. :D

    смц-403
    Учесник

    СЛМ Надам се да су сви добро Па, ту сам. Момци, ја нећу у финале. Свако ко дође сигурно ће ме видети. :D????

    Већ сте зависни од овог места

    нигхт2
    Учесник

    СЛМ Надам се да су сви добро Па, ту сам. Момци, ја нећу у финале. Свако ко дође сигурно ће ме видети. :D????

    Већ сте зависни од овог места

    да, то се десило  ;D ;D ;D ;D ;D

    нигхт2
    Учесник

    Almancax  selamlar yaa nerde millet yok olup gittiniz …..

    смц-403
    Учесник

    Добро питање где су људи или уживају у одмору на мору, или журе да зараде на послу.Хм, има ваљда и поспаних. :D

    нигхт2
    Учесник

    Добро питање где су људи или уживају у одмору на мору, или журе да зараде на послу.Хм, има ваљда и поспаних. :D

    У праву си СМС је 403. Нисам био у Турској па мислим да су сви такви, хехе.  ;D Наравно, овде неће бити време за одмор, хехе.  ;D

    3,14
    Учесник

    Evet arkadaslar ya, yaz geldi herkes bir yerde… Ben de sürekli giremiyorum… ;D

    идас
    Учесник

    На крају крајева, имаш важније послове, брате 3,14 или брате Онуре.  ;) ;D ;D

    нигхт2
    Учесник

    Идас, изгледа да ни ти нећеш ићи, па си овде на одмору. ;)

    нигхт2
    Учесник

    Добродошли у временску прогнозу Аманкакса

    Према подацима које смо јутрос добили, данас има радосних тренутака за становнике Алмакса; После хладних ветрова, на немачком вас чекају топли и прозрачни тренуци.
    ;) :D

    смц-403
    Учесник

    Добродошли у временску прогнозу Аманкакса

    Према подацима које смо јутрос добили, данас има радосних тренутака за становнике Алмакса; После хладних ветрова, на немачком вас чекају топли и прозрачни тренуци.
    ;) :D

    Да ли ови вицеви долазе из Немачке или Турске? :D

    нигхт2
    Учесник

    Добродошли у временску прогнозу Аманкакса

    Према подацима које смо јутрос добили, данас има радосних тренутака за становнике Алмакса; После хладних ветрова, на немачком вас чекају топли и прозрачни тренуци.
    ;) :D

    Да ли ови вицеви долазе из Немачке или Турске? :D

    Ми заједно емитујемо СМС :D

    смц-403
    Учесник

    Добродошли у временску прогнозу Аманкакса

    Према подацима које смо јутрос добили, данас има радосних тренутака за становнике Алмакса; После хладних ветрова, на немачком вас чекају топли и прозрачни тренуци.
    ;) :D

    Да ли ови вицеви долазе из Немачке или Турске? :D

    Ми заједно емитујемо СМС :D

    Видите, ни ја не желим никакву дискриминацију овде. :D

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 32)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.