Приговор на одбијање визе.

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    носорог
    Учесник

    Здраво пријатељи

    Пријавио сам се у немачки конзулат за 5-дневно путовање преко ИДата. Ја сам студент и моја сврха доласка је била да присуствујем 4-дневном семинару. Већ следећег дана од подношења захтева послат ми је пасош и 3 документа у вези са одбијањем визе.

    Разлог је ; „За цео предвиђени период путовања, или за повратак у земљу боравка или изласка,
    или имају довољно финансијских средстава за транзит у трећу земљу за коју се гарантује да ће бити прихваћена.
    Није предочен доказ о власништву нити легалан приступ овим финансијским средствима
    Није могуће доћи до пута.”

    Пошто мој спонзор покрива све моје трошкове, није ме било брига што се на мом и очевом рачуну у том тренутку види мало новца. Сада ћу приговорити и показати тапију, лиценцу и новац преко 5000 лира. За колико дана и како се примедбе углавном завршавају? Било би ми драго ако неко има знања.

    Напишите своју жалбу и пошаљите је, надам се да ће ускоро бити обрађена. Врло је тешко рећи колико брзо ће одговорити.

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.