Шта би могао бити разлог за одбијање визе?

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    мело1903мело
    Учесник

    Иако је мој вереник пријатеља послао сва документа која су му послата у странци подружницом пуном поштом, изјавио је да је досје комплетиран и послан назад у Измир после 15 дана, а коначна одлука била је у немачком конзулату у Измиру, али према ономе што је рекао мој вереник, ситуација је била негативна ако је добила негативно одбацивање. Могу да дам информације о томе. Није у правилу гладовање тренутно по правилу. Сада мислимо, који је разлог? Мој вереник живи са његовом мајком и оцем, а ако је његов отац пацијент који болује од рака, плаћа кућни најам, добија оца и социјалну помоћ. Узгред, мој вереник није немачки држављанин

    фук_кнумк
    Учесник

    који грађанин априла

    мело1903мело
    Учесник

    Мој учитељ, ако знате, хтео бих да напоменем да сам свог вереника у Македонији упознао када сам студирао на универзитету, првобитно је био македонски народ и живи у Немачкој дуги низ година, постоји разлика од 9 година између нас, имали смо добру посету у конзулату. ja сам био у Немачкој до 16 дана до 20 месеца сам био ангажован на мој боравак И ондада пре него што поново ХамбургТр ме се баве његов тип ћуретина у оку наћи пронашли су, као, питам се осумњичени, схватио да моја аирииеттен јуче са домаћим теретних СМС номинална поменуо слање свог путу ка драга, али није дођете до више руке Умирем од знатижеље вјерују одбијање Питам се да ли су одбили, из ког разлога ..

    Слм,
    Која је ваша инспирација, колика је ваша зарада?

    Оберфранкен
    Учесник

    Здраво,

    Ако ваша супруга нема приходе да осигура сопствену ноћ, долази до одбацивања. (Желе просечно око 1400 нето прихода.)
    Ако супружник борави код родитеља, он нема сопствени приход и ако му породица обезбеди ноћ од Арбеитсамта, одбацивање долази поново.

    Поред тога, ако се квадратни метар куће у којој се живи сматра недовољном, опет, нажалост, долази до одбацивања.

    У ствари, немачком или турски држављанин, без обзира на то где ћу остати на ујутро прилично важан од две тачке Турске и како обезбедити средства за живот?
    Можете да побољшате ове услове и покушајте поново.

Приказује се 4 одговора - 1 до 4 (укупно 4)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.