добити неодређену сесију без Б1

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    сансеии
    Учесник

    Здраво пријатељи,

    Живим у Немачкој већ 7 година. Удата сам за немачког држављанина Турчина, имамо двоје деце и они су немачки држављани. Радим као ИТ у веома доброј немачкој компанији и добро зарађујем. Нажалост, из неког разлога нисам могао да добијем Б1 сертификат. Из ових разлога дају сталну сједницу од годину дана. Немам времена да идем на курс итд. Да ли имам шансу ако је дам адвокату? Или шта да радим?

    Здраво, поднео сам захтев за држављанство на крају 6 година и они су га вратили јер ми недостаје само 1 документ. Хоће ли нови јер је документ формуле 1 у Турској стар? Када сам раније поднео захтев за неодређено време, нису ми дали због недостатка докумената. Ваљда ће се ово десити и вама. Ако не носите услове, они сигурно не дају. Да будем искрен, мислим да се то неће решити са адвокатом.


    Чекаш 1 месец да добијеш рок из канцеларије за странце, а треба 3 месеца да стигне картица, сликај поново, попуни пријавницу, тешка ситуација. Много муке. Период понављања се завршава, опет исте трансакције, имам б1, али ми дају 1 годину и 1 годину јер сам незапослен.

    Охне идеално
    Учесник

    Б1 ниси ти. То је најважнији од оригиналних докумената. Б1 захтев са интеграцијом.

    Децембра.2019
    Учесник

    Здраво б1 колико месеци си завршио коју државу

    Несибе од
    Учесник

    Здраво б1 колико месеци си завршио коју државу

    Б1 није тежак, колико година живиш у Немачкој? Ако учите за испит 1 месец, добро ћете се провести. Не претерујте. Купио сам га одмах након 1 године живота. Нема чега да се плашите б1. На иоутубе-у већ има доста информација, садржаја и тема за испит. Отарасите га се што пре 😇.

    Несибе од
    Учесник

    Б1 није тежак, колико година живиш у Немачкој? Ако учите за испит 1 месец, добро ћете се провести. Не претерујте. Купио сам га одмах након 1 године живота. Нема чега да се плашите б1. На иоутубе-у већ има доста информација, садржаја и тема за испит. Отарасите га се што пре 😇.

    држава Баварска

    бездушан
    Учесник

    Запослени у Аусландербехордеу може преузети иницијативу и сматрати да је ваш немачки довољан и да да седницу на неодређено време, али постоји вероватноћа од 1%. Не морате да идете на Б1 курс, можете учити директно на интернету и полагати испит, немате прилику да кажете да немате времена.Ако желите да учите сваких 1 сат дан, бићеш спреман за испит за 2-3 недеље.Не разумем шта је са адвокатом.Нема правне праксе у Немачкој,немој да трошиш паре.

    волканкнумк
    Учесник

    Здраво пријатељи,

    Живим у Немачкој већ 7 година. Удата сам за немачког држављанина Турчина, имамо двоје деце и они су немачки држављани. Радим као ИТ у веома доброј немачкој компанији и добро зарађујем. Нажалост, из неког разлога нисам могао да добијем Б1 сертификат. Из ових разлога дају сталну сједницу од годину дана. Немам времена да идем на курс итд. Да ли имам шансу ако је дам адвокату? Или шта да радим?

    Поздрав,
    Пријатељи су споменули неке ствари, желео бих да додам неколико ствари.
    Пре свега, у Немачкој, иницијатива службеника који вам ради папирологију игра важну улогу, нажалост, неки људи се ухвате у вести о свом послу.
    Ако се појавите пред полицајцем који зна ваша законска права, у сваком погледу имате предност од 1-0.
    Не знам каква је најновија законска регулатива, морам на време да истражим, али оно што већина људи не зна; У Немачкој не постоји услов за курс.

    Дакле, сертификат можете добити усавршавањем само полагањем б1 испита.

    Ben alman vatandasligimi alma surecinde entegrasyon kursuna gitmelisin dediler bende hayir zorunlu degilim kendim calisip sinava girecem dedim ve o sekilde de yaptim.bilenler bilir…

    Дакле, укратко, ако верујете свом немачком, ако можете да причате пред официром и причате немачки, када он схвати да сте изнад нивоа б1, ​​неће моћи да тражи документ од вас. пише у закону јасно и јасно!

    Ако ваш немачки језик није на том нивоу, можете отићи на ВХС и пријавити се за најближи термин испита и добити б1 без потребе да идете на курс.

    мфг

Приказује се 8 одговора - 1 до 8 (укупно 8)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.