Да ли извршни дуг ствара проблем са визом?

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Аттацхе
    Учесник

    Здраво пријатељи,

    Имам дуг по кредиту и кредитној картици банци.

    Пријавио сам се 30. септембра, у среду, филијала за странце је рекла да је процес завршен, послали смо документа у Анкару, бојим се да ће бити проблема, због дуга, ако неко има сазнања о томе, Био бих ти захвалан

    Собарица
    Учесник

    Здраво,
    У случајевима дуга и извршења према банци неће бити проблема све док банка не изрекне забрану путовања у иностранство. Међутим, ако имате дугове према држави, имаћете проблема као што су порески дуг, итд. Проблема ће бити када одете у иностранство. Осим овога, знам да ваш дуг у Турској не обавезује немачку државу. И ја сам много истраживао. Добио сам туристичку визу док сам био у дуговима, раније није било проблема.

    исмн0
    Учесник

    Ако немате забрану у иностранству, ништа се неће десити, мислим, један мој пријатељ је био дужан 10 хиљада ТЛ, дошао је прошле недеље, можете платити дугове за визу из иностранства. Али ако тамо не платите, цариници ће вас повући у страну када дођете у Турску.

    Собарица
    Учесник

    Забрану у иностранству сазнало се од јединица безбедности.
    Наравно, не знам који је следећи корак. Надам се да неће бити проблема.

    Аттацхе
    Учесник

    Не дугујем никакав порез, као што сам рекао против наше државе, дугујем банци, дали су је на извршење пре 2 недеље.

    Собарица
    Учесник

    Ако немају никакву имовину на себи, не плашите се, не могу ништа. Само зову адвокатску канцеларију и сметају им, то је све.

Приказује се 5 одговора - 1 до 5 (укупно 5)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.