Герман Леттерс

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Назира
    Учесник

    Писмо клијента објављено у Нев Иорк Тимес -у његовој банци Ј

    Поштовани банкарски службеник,
    Ја сам клијент од 86 година који има рачун у вашој банци.
    Пре неки дан сам свом водоинсталатеру написао чек на 100 долара.
    Некако је морао да проследи овај чек вашој банци за 3 наносекунде и да ми је скинут са рачуна пре него што сам могао да уновчим овај износ средстава које сам проценио у вашој банци.
    Наравно, пошто у том тренутку на мом рачуну није било новца, наплаћено је и 30 долара камата и пенала. Док сам имао 1.000.000 долара у својим средствима.
    Када сам хтео да се пожалим на ову ситуацију, борио сам се око пола сата са безличним, непристојним, снимљеним и безличним женским гласом на вашем банковном телефону.
    Слушао сам музику с времена на време и морао сам 28 пута притиснути различите тастере. Али нисам могао никога да добијем.
    Као што знате, сваког месеца имам хиљаде долара, хипотекарних одбитака и плаћања кредитним картицама.
    ОТКАЗУЈЕМ од сада сва аутоматска плаћања са свог рачуна.
    Од сада желим представника купаца који разуме шта сам рекао од меса и костију и говори енглески.
    Разумете да је најбољи комплимент другој особи опонашање.
    Учинићу као ти.
    Ваш представник клијента ће ме позвати за сваку уплату и унети лозинку која неће имати мање од 28 цифара.
    Затим, ако је 1, моћи ће да ми остави поруку, ако је 2, моћи ће да остави поруку о уплати, ако је 3, биће повезана са мојом дневном собом, ако ја Ту сам, она ће бити повезана са мојом спаваћом собом, а ако не спавам, она ће бити повезана са мојом спаваћом собом, ако је 4, доћи ће до мог мобилног телефона, 5 кључева ће моћи да остави поруку на мом компјутеру. Ако погоди 6, може их поново слушати.
    Ако у међувремену дође до кашњења, обећавам да ћу га натерати да послуша прелепо музичко дело са мојих старих плоча и грамофона.
    Мој једини захтев је да ми пошаљете податке о идентитету, девојачко презиме мајке, потписни лист који сте добили од јавног бележника и финансијске податке, укључујући власничке листове особља које ћете изабрати за ове трансакције.
    Такође сам припремио уговор попут вас. 8 страна. Ваше је било 42 странице, био сам поштен. Представник клијента који ћете доделити мени, пословници ваше банке и управном одбору ваше банке потписују овај уговор и шаљу ми га препорученом поштом.
    Након што примим овај уговор, послаћу вашем представнику корисника 28-цифрену лозинку коју ћу сам поставити. Ова лозинка ће се мењати сваког месеца, наравно.
    Извињавам се и тражим 20 УСД месечно као трошак за ове уговоре и трансакције.
    Ако нисте у могућности да испуните ове услове, припремите ми 1.000.000 долара у готовини, а ја ћу их преузети сутра.
    Желим вам сву срећу и тражим да ме контактирате што је пре могуће.
    С поштовањем,
    Müşteriniz…

    то је сјајно ;D  Хвала што сте поделили пријатеља :)

    узвишен
    Учесник

    Eline saglik Nazire,  Kisasa kisas diye buna derler iste…

    Назира
    Учесник

    Düsünsenize bu kadin 86 yasinda ben genc halimle tel. acip banda denk geldim inanin krizler geciriyorum, o an o kisileri bandi icat edeni bir elime gecirebilsem….. ah zenginlik ah…. yasli kadin ne sansli…

    кубраа
    Учесник

    веома лепо, браво

    част гс
    Учесник

    Виелен данк фур дие Вертеилунг! :) Тако је било и хабе ицх бисхер ноцх ницхт гесехен! :D

    анониман
    посетилац

    yaril:) yaril:)geçekten çok komik ve çok güzel bankalar insanı bölyle çıldırtıyo gerçekten.[ alkis:)

    колеџ
    Учесник

    ударање властитим пиштољем идие то се зове :)

    волвос
    Учесник

    вов пчела стара масли али наша бака је била паметна ..
    EE bide zengin olunca istedigini yapabilir…

    acaba sonunda  ne olmus :::::?? Banka kabul atmismidir ki bu teklifi hehehe tabiki hayir 1 milyon dolarcik onlar icin neki bi sakiz parasi…..

    лове гирл
    Учесник

    тако лепо =)

    кмцраек
    Учесник

    врло супер Валла

Приказује се 10 одговора - 1 до 10 (укупно 10)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.