Остани два пута од интеграционог курса.

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.

    Здраво, поздрав свима,
    Тренутно сам на 5. модулу интеграционог курса (први део Б1 нивоа), испит имам за 2 месеца.
    Ако нисам могао да положим испит на крају курса, морао сам поново да дођем на курс.
    Да ли је неко од вас доживео такав инцидент?
    Такође, шта треба да раде они који похађају интеграциони курс два пута заредом, а не могу да добију Б2?
    Хвала вам пуно унапред на помоћи и коментарима,
    Saygı ve selamlar…

    Ако не положите испит, мораћете да полажете курс од 300 сати, а затим поново полажете испит. Ако не положите овај испит, можете га сами платити и поново похађати курс, али запамтите да они не дају сесије на неодређено време без добијања Б1, па учините све што можете да добијете тај сертификат.


    Пре свега, хвала вам на брзом одговору, госпођо Тугце.
    Прошло је годину дана откако сам дошла, а нисам могла ни да похађам курс, ни да радим било какав посао јер сам се бринула о нашем детету.
    Имао сам А2 сертификат од Гетеа пре 5 година. Током овог процеса, могао сам да разговарам и са породицом моје жене и са Немцима, иако са поквареном граматиком.
    После почетка интеграционог курса, био сам мало деморалисан, осећао сам се старо, теме су биле тешке, иако сам на еинстуфунг тесту добио Б1.
    Готово да немам проблема са говором и разумевањем.
    Писање и граматика су тренутно изазовни.
    У ствари, предмети са којима имам потешкоћа су предмети као што је генитив Датив Аккусатив. Не могу да преболим јер не волим учење напамет.
    Желео сам да будем спреман за све што би ми се могло догодити. А када су сви негативно говорили о седници, хтео сам да предузмем све мере предострожности.
    Да ли знате неки метод помоћу којег могу да научим теме које желим да објасним изнад?
    Хвала још једном.

Приказује се 2 одговора - 1 до 2 (укупно 2)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.