двд мусиц

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.

    Пре свега, желео бих да се захвалим алманцаку на двд-у и картицама речи које је послао. Карте са речима су у реду, величине слова и боје речи су добро припремљене. Лекције на ДВД-у су такође врло добро и јасно објашњене, али постоји проблем. Када прикључим ДВД у рачунар, аутоматски се отвара главни мени и овде почиње да свира музика и када улазим у лекцију, та музика наставља да се пушта јер се лекција отвара независно од менија. Зато морам да затворим мени. Било би ми драго ако нађете решење за овај проблем. Хвала.

    МухаааеМ
    Учесник

    Да, задржали смо трајање музике мало дуже, али овај проблем ће бити решен на нашим новим ДВД-има.
    На нашим картама са речима има око 600 речи, а чланак смо написали погрешно, осим што нема проблема, картице с речима су тренутно исцрпљене, нове картице ће бити објављене у октобру, а број карата и речи ће се повећати у наши нови производи.
    Укратко, непрестано побољшавамо своје производе и садржај, радећи на смањењу трошкова испоруке које плаћате.
    Хвала на пажњи.

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.