Недостатак сесије због Цороне

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Меин лебен
    Учесник

    Здраво пријатељи

    Нажалост, не можемо ништа учинити без неодређене сесије.

    Прошлог месеца, мој пријатељ има немачко дете, пријавио се за неодређену боравишну дозволу и, чини ми се, одржао је шестомесечну сесију за корону. Сад је моје питање да је мој супруг немачки држављанин и пријавила сам се на неодређено време.Живим у Немачкој већ 6 године, да ли ћу и ја добити шест месеци? Шта да радим ако дају 3 месеци? На крају крајева, они ми морају да дају на неодређено време након 6 године по закону

    Желим да објасним на примеру из себе. Немачки закони се не односе увек тачно на странце.
    Имао сам неодређено заседање за 2,5 године.
    Имао сам б1 језички сертификат. Никад нисам добио никакву помоћ од државе. Било је нефристет вертрага. и настављао сам активни курс б2, дао сам и тај документ. моје дете тада није било тамо.
    Ако имате ове документе, добићете сесију без бриге, ништа је не може спречити. али можда га нећете моћи добити ако нисте.

    Оберфранкен
    Учесник

    На неодређено време,

    Боравећи у Немачкој са својим немачким држављанином најмање 3 године,
    Имате Б1 сертификат,

    и морате имати посао Воллзеит-а без обзира на државу.
    Када се сви ови услови споје истовремено, можете се пријавити на неодређено време. Ако чак и један недостаје, дају привремену сесију.

    Близанци
    Учесник

    Здраво пријатељи

    Нажалост, не можемо ништа учинити без неодређене сесије.

    Прошлог месеца, мој пријатељ има немачко дете, пријавио се за неодређену боравишну дозволу и, чини ми се, одржао је шестомесечну сесију за корону. Сад је моје питање да је мој супруг немачки држављанин и пријавила сам се на неодређено време.Живим у Немачкој већ 6 године, да ли ћу и ја добити шест месеци? Шта да радим ако дају 3 месеци? На крају крајева, они ми морају да дају на неодређено време након 6 године по закону

    Поздрав, већ 3 године живим у Немачкој са супругом, немачком држављанком попут вас. Када сам први пут стигао, имали су трогодишњу сесију и прошли месец је истекао. Моја супруга је рекла да чак и ако је рок 3-1 дана, не би био проблем пријавити се. Наравно, био је мало опуштен, пријавили смо се 2-1 дана пре краја периода, како је рекао, а поступак је трајао 2 недеља, па су дали привремену сесију од 6-месечног Фиктионсбесцхеинигунг док моја сесијска карта није стигла како не би била жртва. Пошто сам напунио своје 6 године, пријавио сам се за неограничену сесију и рекли су да ће је дати, само су затражили неколико додатних докумената. Зато су тражили платни списак моје жене јер ја не радим. Не брините, мислим да ћу поново покушати да се обратим канцеларији за странце.

    Несибе од
    Учесник

    Да ли треба да добијате инспирацију на неодређено време?

    Да ли треба да добијате инспирацију на неодређено време?

    Не, нема потребе.

    бездушан
    Учесник

    Мислим да је логичније поднети захтев за држављанство уместо безусловно. Они који мисле да држављанство треба да прескоче трајање и поднесу захтев за држављанство после 3 године, ово је мој савет.

    револтблуе
    Учесник

    Није ваша привремена сесија онако како кажете Фиктионсбесцхеинигунг .. они вам дају сеансу .. то је привремени документ којим се треба управљати до боравка (нешто попут возачке дозволе) .. обично дају 3 месеца .. али дају 6 месеци јер постоји пандемија .. циљ је вода .. ви Сада сте се пријавили на неодређену сесију и добили сте је .. али ваша сесија се завршава за две недеље .. па шта ћете у међувремену? То је привремени документ који показује да имате сесију. Фиктионсбесцхеинигунг .. Када стигнете, ваша лична карта уопште неће бити ваљана .. Ваше писмо ће свеједно доћи да бисте могли доћи по своју личну карту.

    Меин лебен
    Учесник

    Хвала момци, тражили су од мене и моје супруге тромесечни лохн Абрецхнунг, послао сам га. Прошао је месец дана, а нема вести 🙈

Приказује се 8 одговора - 1 до 8 (укупно 8)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.