Бурса Фамили Реунион Успех КСНУМКС%

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.

    ОБИТЕЉИ ПОРОДИЦЕ БУРСА
    Стекао сам безброј искустава представљајући Гоетхе институт у Бурси у оквиру Закона о поновном окупљању породице донетог 2007. године и организујући испите у Бурси.
    Док сам обучавао приправнике од доношења овог закона, схватио сам да су одрасле и школске године ових приправника далеко иза, а с обзиром на друштвено-културне разлике, такође сам схватио да имамо посла са различитом публиком у настави немачког језика људи са малим искуством у учењу. Морамо задовољити потребе људи. Дао сам свој дан и ноћ. Стицањем искуства временом сам се специјализовао за „ПОРОДИЧНО ПОНОВАЊЕ“. Учио сам полазнике овог курса да уче педагошким методама, такође ови полазници развијају своје вештине учења заједно са наставом језика. С друге стране, припремио сам много додатних материјала за испит. Захваљујући свему овоме, успех је дошао природно. Мој успех се креће између 99-100%. Добио сам свој А1, А2, Б1, Б2 испит Учитељско сведочанство по образовању.
    Пренећу своја искуства излагањем на састанку који је организовало „Међународно удружење учитеља немачког језика“.
    Похађао сам много обука како бих се побољшао. Посебно обуке „Гоетхе-Института“. Моје тренинге можете гледати на мојој веб страници.

    ****

    дл_бурак
    Учесник

    Серпил учитељ Ја такође живим у Бурси. Тражим припремни курс за испит А1. Био бих срећан ако ме контактирате.

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.