Да ли је овај Немац тако тежак?

> Форуми > Питања и одговори о њемачким часовима > Да ли је овај Немац тако тежак?

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    трхн
    Учесник

    Здраво пријатељи,

    У Немачкој сам око 10 месеци и похађам курс Деутсцх А1. Курс се ускоро завршава, али има толико ствари које не разумем да не могу ни да напишем Кратак опис. Следеће недеље ће бити испит и највероватније ћу пасти на 4-степеном тесту читање-писање-говор-слушање. Толико сам нервозан да не могу да схватим шта је речено. ја ћу да полудим... />:(” титле=”>:(” цласс=”ббцоде_смилеи” />

    ЦИПЕТ
    Учесник

    Здраво.
    У ствари то је језик чија је граматика у потпуности заснована на памћењу.Али не очајавајте.А0 сертификат сам добио меморисањем од 29 до 1 дана.Тренутно похађам Б1 курс у Немачкој.Они који не знају свој матерњи језик не може да научи други језик.Ако имаш добар ниво граматике турског, процес ће бити краћи Настави учити. .Срећно.

    трхн
    Учесник

    Здраво.
    У ствари то је језик чија је граматика у потпуности заснована на памћењу.Али не очајавајте.А0 сертификат сам добио меморисањем од 29 до 1 дана.Тренутно похађам Б1 курс у Немачкој.Они који не знају свој матерњи језик не може да научи други језик.Ако имаш добар ниво граматике турског, процес ће бити краћи Настави учити. .Срећно.

    Хвала на коментару. Мој проблем са немачким је што заправо разумем шта се каже, речи итд., али не могу да саставим у глави, јако се збуним у дугим реченицама. Да видимо шта ће време показати

    трхн
    Учесник

    Kafamda büyüttügüm kadar degilmis gectim sinavi cok sükür  alkis:) yuppi:)

Приказује се 3 одговора - 1 до 3 (укупно 3)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.