Помоћ у БКСНУМКС Телц сертификацији

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    ЦИПЕТ
    Учесник

    Здраво пријатељи,
    Положио сам б1 телц испит крајем маја, а када сам данас добио резултате, дошао је као Хорен/Лесен Б1, Сцхреибен Б1, али Спрецхен А2.
    На испиту из говора била је једна Пољакиња и наставница са курса. Када сам испитанике испред себе питао каква су питања добила у уводном делу, рекли су да има између 3 и 5 питања.
    То су била питања б1 нивоа, попут планова након испита, слободног времена итд. Наставила сам са 2 од 100 на испиту А95 који је дао курс. Нисам имала проблема са нивоом и учењем. Након тога сам била изложена око 14 питања и више. Не мислим да је ово ниво б1. То је био најбољи део, али када је потребна оцена за б2 била 1 и више, то ми је дало 3.
    Питао сам течај, питао ме да ли су питања у писаној форми, рекао је не, показао сам резултате других секција и ситуацију и ситуацију без поновног уписа накнаде на испит који смо понудили да се поново сретнемо.
    Ако имате знање или искуство о томе, чекам вашу помоћ.

    Хвала.

    Можете се жалити ако мислите да је испитивач намерно поступио према вама. Уложите жалбу надлежним службама. Објаснили сте својој школи ситуацију и рекли су да обновите испит. Сада ћете или положити испит или ћете морати да поднесете жалбу и сачекате да се она закључи.

    ЦИПЕТ
    Учесник

    Хи алл,
    Резултат нашег приговора уследио је 4 недеље касније и известили су да нема грешака у резултатима. Ипак сам поново полагао следећи испит како не бих оставио случајност и резултати су дошли. Прошао сам све делове са Б1. Дозволите ми да додам напомену за оне који немају знања. Ако положите Б2 и политички испит у року од 1 године од датума вашег првог уласка у Немачку, можете добити половину таксе коју сте платили за курс.
    Потребне информације можете добити на веб страници Бундесамт фур Мигратион унд Флуцхтлинге.

    ЦИПЕТ
    Учесник

    Пријатељи, пишем за оне који гледају тему и питају се о наставку трансакцијских процеса. Након што је други испит био расписан, институција у којој сам полагао испит ушла је у систем Бундесамт фур Мигратион унд Флуцхтлинге.
    Затим КСНУМКС недеља касније, КСНУМКС% новца који сам платио за курс се враћа на мој рачун. Желим свима лако.

    Езггг
    Учесник

    Здраво, поново ћу ући у б1, прошао сам разговор, остале сам изневерио, које су ваше препоруке 🙁

    лампард87
    Учесник

    Здраво, поново ћу ући у б1, прошао сам разговор, остале сам изневерио, које су ваше препоруке 🙁

    Када ћете полагати испит? У августу полажем испит за Телц Б1, а најтежи део звучи као говорни део. Већ сте га предали вама. За Сцхреибен можете погледати видео записе канала Иигит Гунал на Иоутубеу. Подијелили сте одређене фразе реченица и уз ове фразе имате шта да напишете на сваком узорку писма или е-поште.

Приказује се 5 одговора - 1 до 5 (укупно 5)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.