Идем из Немачке у Холандију

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.

    Здраво Алманк Форум
    Arkadaşlarim…

    Пре свега, нека наиђе рад свих ..
    Поносан сам на свог Господа ..
    Не брините због туге ..
    Желим да вам кажем неколико речи.
    Хвала вам ..

    У Немачку сам дошао браком 2010. године.
    Моје стање није било ни лоше ни добро, а печен сам у свом уљу.
    Велхасил
    Мој брак се брзо развијао ..
    Gelir gelmez kursa başladim az bucuk alt yapiya sahiptim.Okulda da,zorunlu yabanci dilim almancaydi.. dance:)
    Нисам био неко ко је много похађао наставу ..

    каква мудрост сам дошао у немачку ..

    Овог марта сам иза себе оставио 9 година слатког укуса. Био сам ожењен 3 године. Нисам имао дете, имао сам среће у тој школи. Видео сам како се тешко боре моји пријатељи око мене. Веома је важно подићи сине.
    Добио сам своју нечујну сесију ..
    Herhangibi bir sabikamda yok cok sukur..Bu zamana kadar hayatta kalabildim.Asil film şimdi başliyor :cryla: halayy:) halayy:)
    Мој рођак је отворио ресторан у Холандији, у почетку је то био мали ресторан ... тачније, породица трчи са његовом женом и рођацима.
    Проширили су радњу према захтевима купаца ..
    Говори се и моје услужно особље, што сам са задовољством радио. Не волим да се хвалим, али свој посао радим чисто
    Сада, ако се то догоди на крају овог ритуала, прелазим из Немачке у Холандију ..
    Господ мој зна најлепше од свега ..
    Шта год Мавлана учини, добро је дело ..

    Радио сам 6 година са пуним осигурањем.Једна од водећих компанија у Немачкој ..
    Мислим на пензиони фонд или нешто слично ..

    Само сам желео да поделим ово ..
    Има пријатеља из Немачке у Холандију, желео бих да сазнам о њиховим искуствима ..
    С 'љубављу..
    Хвала ..
    (Bilmem gereken birsey varsa bu konuda tecrube sahibi arkadaslardan dilegim..bunuda unutmaaa yapmayi…ihmal etme..onemli bildigi konulari paylasilmasini rica ediyorum)
    EyvAllah byby:)

    алманиафатих
    Учесник

    Ово је небитно, али да ли је супружник био Турчин или Немац?

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.