Almanya’daki ilk aylarınızı nasıl geçirdiniz?

> Форуми > Пословни и радни живот у Немачкој > Almanya’daki ilk aylarınızı nasıl geçirdiniz?

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    ски снимака
    Учесник

    Здраво, момци, дошао сам у Хановер са породичном визом за спајање породице пре две недеље. Отишао сам у прву филијалу за странце и регистровао се за адресу, али они су заказали састанак за 90. јануар како би 19-дневну визу претворили у боравишну. Мислим, постоји само месец дана и пошто ће у то време бити одређен курс језика или нешто слично, ја седим код куће не радећи ништа и јако ми је досадно. Осећам се веома изоловано. срећом нема турског суседа. Можете ли ми дати предлоге, шта могу учинити?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    Пре свега, добродошли у гокце

    Ich sage dir nur 3 wörter . Langeweilig langeweilig langeweilig yuppi:)
    Ово су дани у којима је ваша глава заправо најопуштенија и истовремено најнеугоднија коју ћете убудуће називати свећама. Зашто, након што почнете да учите језик и полако упознајете околину, помислићете, вау, кад сам прошао.У почетку сте попут рибе из воде. Тренутно је започео период адаптације. Мислим да прво мора да се упише на курс без губљења времена. Ако је пун, овог пута ћете можда морати дуго да сачекате.
    Пре свега, мислим да упознајете околину. Изађи, шта је около. Попијте шољу кафе у средишњем делу. Опет, имате среће у поређењу са већином нас. Кажеш Ханновер. Започните учење немачког. Одржавајте само-курс код куће. Мало усамљености, мало тишине досадит ће вам након неког времена, али ако себи нађете хоби и нађете нешто што ће вам омести ум, вријеме ће прије проћи. Добродошли назад у Немачку.
    Чврсто

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.