Almanya’da Üniversite Okumak

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    керемкнумк
    Учесник

    пријатељи.

    Пишем за оне који желе да живе у Немачкој. Ако студирате на универзитету у Немачкој, на крају универзитета без разлога добијате дозволу боравка на годину дана. Ако у том року нађете посао и званично га снимите, добићете радну дозволу. Наравно, не морам да претпостављам да вам за ово треба врхунски немачки. Ако кажете добро, добио сам дозволу у Немачкој, али моја супруга није могла да дође. Како да га понесем са собом? нека буде тако. Подносите захтев за конзулат или немачке унутрашње послове за супружника. ваш супружник иде на курс у одређеном временском периоду. учи немачки и немачку културу (разлог да не постанете странац Немачкој)
    Ако на крају њих тим који одржи курс одобри, ваш супружник може добити дозволу. Ако кажете да већ говорите језик, а службеник нема значење за вас, добиће боравишну дозволу. Нема разлога да ваш супружник не буде примљен у Немачку, посебно ако нађе посао.

    Спанаћ
    Учесник

    Ако студирате на универзитету у Немачкој, на крају универзитета без разлога добијате дозволу боравка на годину дана.

    Bu konuda eminmisin…

    црно-сива_3
    Учесник

    Пријатељи, имам проблем, ако неко има информације и подели их, било би му веома захвално. Завршио сам економски одсек у Турској, у Немачкој сам већ 1 годину, желим овде да студирам, макар да имам добру диплому из немачког. Шта могу да урадим, да ли је прихваћена еквивалентност моје дипломе, да ли могу да положим мастер или шта још могу овде? Како могу да оценим диплому коју сам добио из Турске? Рецимо да сам наставио свој одсек овде на универзитету овде, шта онда могу да радим, шта је немачки еквивалент овог одељења и шта дипломац овог одсека ради у Немачкој? Хвала сада. Такође, страница је веома лепа, случајно сам је пронашао, јако ми се свидела.

    денннис1989
    Учесник

    Здраво, питаћу ме, сада сам на последњој години средње школе. Мислим да одем на универзитет у Немачку када завршим школу и не морам да му визу. Морам да зарадим годишње баријера, било би ми драго ако бисте могли да помогнете, хвала већ.

    ертугрул
    Учесник

    Здраво, учио сам двогодишњу школу на аутопутевима у Турској, она иде као транспортни техничар. Шта могу да радим у Немачкој или ако студирам тамо, шта год да студирам са овом дипломом, биће ми драго ако ми помогнете, хвала унапред.

    3,14
    Учесник

    -> Кликните

Приказује се 5 одговора - 1 до 5 (укупно 5)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.