шта све дипломирани универзитет ради у Немачкој

> Форуми > Пословни и радни живот у Немачкој > шта све дипломирани универзитет ради у Немачкој

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.

    Здраво пријатељи, моја жена је трудна 2 месеца, ако буде имала среће, отићи ће у Немачку за 3 месеца и ми ћемо се пријавити за визу преко детета.Ја сам дипломирани економиста и административне науке Хацеттепе. Имам средњи ниво енглеског језика. Хоће ли ми диплома бити од користи након што научим немачки када одем у Немачку? Хоће ли ме они који ме ангажују узети као универзитетског студента? Или ће ми то помоћи да се бавим занимањем блиским својој професији, то јест канцеларијским финансијама, рачуноводством, људским ресурсима итд., Унапред хвала.

    Здраво пријатељи, моја жена је трудна 2 месеца, ако буде имала среће, отићи ће у Немачку за 3 месеца и ми ћемо се пријавити за визу преко детета.Ја сам дипломирани економиста и административне науке Хацеттепе. Имам средњи ниво енглеског језика. Хоће ли ми диплома бити од користи након што научим немачки када одем у Немачку? Хоће ли ме они који ме ангажују узети као универзитетског студента? Или ће ми то помоћи да се бавим занимањем блиским својој професији, то јест канцеларијским финансијама, рачуноводством, људским ресурсима итд., Унапред хвала.

    поздрави

    diplomanin faydasi olur ancak öncelikle mesleginin burda karsiligi olup olmadigina bakmalisin. yani almancasi anerkenung.. tam emin olmamakla birlikte sanirim almanya okudugun okulu ve bölümü kabul etmeyecektir. bunun icin mecburen anerkennung yaptirmalisin. ama bi arastir belkide anerkenung a gerek kalmaz.  buyrun sitesi https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    Има подршку за турски језик. Одавде можете схватити постоји ли еквивалент професије или не, контактирањем надлежних органа можете се уверити да су школа и одсек који студирате такође важећи у Немачкој.

    међутим, да бисте пронашли посао у области коју студирате, морате добро познавати немачке, па чак и пословне немачке, специфичне новчане скраћенице. Пошто се ради о усменом одељку, у овом тренутку посао директно гледа на ваше учење немачког језика. До тада није важно где радим, све док могу да радим, требало би да мислите да је ово тежак процес. Наравно, сви смо пролазили кроз ове тешкоће, осим оних који су били спремни да раде у Немачкој. Наравно, можете се бавити занимањима која сте овде поменули, али трајање професије је, на пример, најниже 2 године, а највише 3 године.

    селаметле

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.