ALMANYA’DA EVLİLİK İÇİN GEREKLİ BELGELER.

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    фук_кнумк
    Учесник

    КСНУМКС. [] Подносилац пријаве мора бити стар најмање КСНУМКС година

    КСНУМКС. [] Основни испит из граматике Оригинал документа и фотокопија документа КСНУМКС

    (КСНУМКС КСНУМКС КСНУМКС КСНУМКС за именовање за испите језика). (Прихваћено цертификатима Гоетхе Института, ТЕЛЦ, ОСД или ТестДаФ)

    КСНУМКС. [] Апликација се мора извршити лично

    КСНУМКС. [] КСНУМКС формулар за издавање боравишне дозволе

    Обрасци за пријаву могу се добити бесплатно на улазу у одјел за визу прије пријаве или на интернетску адресу конзулата.
    Мора бити попуњена у потпуно читљивом облику и потписана од стране подносиоца у његовом рукопису.

    КСНУМКС. [] КСНУМКС биометријске пасошке слике

    Последњи КСНУМКС би требало да се повуче у месецима како би одразио последњи изглед
    * КСНУМКС мора бити Кс Кс НУМКС мм у величини.
    * Лице треба рефлектовати са предње стране, отворена је глава и очи су видљиве

    КСНУМКС. Потписан пасош, који важи најмање КСНУМКС месеци од подношења захтева за визу

    ВИЗЕ дуплек странице да се штампају из визе у пасошу би требало да буде најмање КСНУМКС празна страница

    КСНУМКС. [] Оригинални примјерак Међународног регистра рођења подносиоца пријаве и фотокопија

    (Међународни Директор за пријаву рођења можете добити од Дирекције за популацију)

    8. [] Дозвола за међународни брак или оригинал и фотокопија писма Брачног уреда у Немачкој

    9. [] Фотокопија странице пасоша и боравишне дозволе супружника који живи у Немачкој

    Ако је супружник немачки држављанин, мора се поднети фотокопија пасоша или личне карте

    КСНУМКС. [] Оригинал и фотокопија појединачног пуног збирног узорка за регистрацију становништва који припада подносиоцу захтева и њеном брачном другу
    Одјељак МИСАО у регистрацији мора бити комплетиран у потпуности.

    (Од Управе за популацију можете добити образац за регистрацију јединственог јединственог становништва)

    КСНУМКС. [] Виса обрада накнаде КСНУМКС Еуро

    Виса накнада за малољетнике КСНУМКС Еуро
    КСНУМКС. [] Вријеме обраде визе може потрајати неколико мјесеци

    КСНУМКС. [] Копија пасоша

    Фотокопија странице странице пасоша, странице валидности и последње странице информација о популацији.

    Фотокопије страница на којима се налазе информације о идентитету на е-пасошима и странама на којима се налазе визе.

    КСНУМКС. [] Старе пасоше треба доставити ако су доступне

    КСНУМКС. [] Пријава мора бити унесена у амбасади у КСНУМКС.

    Упозорење:

    Молимо вас да будете на вратима одељења за визу КСНУМКС минута прије вашег термина, само ће вам бити дозвољено да се пријавите. Донесите документе које вам је речено прије заказаног термина. Ако документи недостају, не можете поднијети захтјев за издавање визе, ваше именовање ће бити отказано, а ви ћете морати да извршите нови термин плаћањем накнаде. Исто важи и ако не боравите у једном од градова које покрива Амбасада Анкаре. Официр може да захтева додатне документе на основу ваше пријаве.

    Мобилни мобилни телефони, лаптоп рачунари и велике кесе се не узимају у секцију за визу и нема права на улазу.

    Пре именовања, контактирајте УПС службе у одељењу за визу пре него што контактирате канцеларију за визе и прибавите све информације у вези са враћањем пасоша.
    С поштовањем,
    Амбасада Немачке / Генерални конзулат Виса Информатион анд Импрессемент Сервице

    Написао сам га на другом месту, мада, дозволите ми да га напишем овде у детаље. Након венчања тамо у драгој визи за башвурулуп за венчање у Немачкој за поновни одлазак у Турску, открили смо да немамо и додатну пријаву? Након излазне визе за брак у Немачкој, након венчања тамо одлазите у Немачку да бисте добили дозволу за директан рад или ако се шта продужава поново или живим тамо контактирајући овде, пронашао сам другачију пријаву након доласка брака у Турску?

    фук_кнумк
    Учесник

    баибарсин сте прочитали чланак већ је рекао да они могу тражити право усамљени сунда не може говорити нето куће или плаће у неким државама они желе плаћу кући у истој земљи као што су они примјењују се на исти Турчин грађана, ако желите питати ако желите питати да ли информације или ландратсам да ли желите одвојене информације?
    Већ у Немачкој су горе наведени потребни документи за брак.

    Баибарс
    Учесник

    баибарсин сте прочитали чланак већ је рекао да они могу тражити право усамљени сунда не може говорити нето куће или плаће у неким државама они желе плаћу кући у истој земљи као што су они примјењују се на исти Турчин грађана, ако желите питати ако желите питати да ли информације или ландратсам да ли желите одвојене информације?
    Већ у Немачкој су горе наведени потребни документи за брак.

    .. иоо заправо ја говорим јасно, недне не могу говорити када постоји закон .. Ево закона:

    § КСНУМКС Фамилиеннацхзуг зу Деутсцхен

    (КСНУМКС) Ауфентхалтсерлаубнис ист дем аусландисцхен

    Ехегаттен еинес Деутсцхен,
    миндерјахриген ледиген Кинд еинес Деутсцхен, \ т
    Елтернтеил еинес миндерјахриген ледиген Немецкиј зур Аусубунг дер Персоненсорге
    зу деферред, венн дер Деутсцхе сеинен гевохнлицхен Ауфентхалт им Бундесгебиет лине. Сие ист абвеицхенд вон § КСНУМКС Абс. КСНУМКС Нр. КСНУМКС в Фаллен дес Сатзес КСНУМКС Нр. КСНУМКС и КСНУМКС зу одложени. Сие солл ин дер Регел абвеицхенд вон КСНУМКС Абс. КСНУМКС Нр. КСНУМКС в Фаллен дес Сатзес КСНУМКС Нр. КСНУМКС ертеилт верден. Сие канн абвеицхенд вон § КСНУМКС Абс. КСНУМКС Нр. КСНУМКС дем ницх персоненсоргеберецхтигтен Елтернтеил еинес минденерахриген ледиген Деутсцхе ертеилт верден, венн дие фамилиаре Гемеинсцхафт сцхон им Бундесгебиет гелебт вирд. § КСНУМКС Абс. КСНУМКС Сатз КСНУМКС Нр. КСНУМКС и КСНУМКС, Сатз КСНУМКС унд Абс. КСНУМКС Сатз КСНУМКС ист из Фаллен дес Сатзес КСНУМКС Нр. КСНУМКС ентспрецхенд анзувенден.

    Калин је јасно написано у мјесту, извор пролаз није дефинитивно треба дати визу .. тако да папир захтјева процедуру, сигурно њемачки супружник нема изворе транзита не може одбити .. тако да говорим прилично нет ..

    фук_кнумк
    Учесник

    баибарс бротхер Од њемачких држављана се тражи да имају пуно потврде о дохотку, дао сам им информације тако што сам их показао као пријатељ или закон каже не, али у пракси желе да добију информације о овој теми, па сам желео да покажем или не бих желео да покажем погрешно.

    mater
    Учесник

    selam benim esim alman vatandasi turk ondan gelir belgesi istediler kira kontratini ogrenci oldugu icin babasi 2 senelik kefil sozlesmesi noterden yapti onu verdiler yabancilar deiresine sehir hagen  dayim in esi alman vatandasi saf alman meslek egitimi  yapiyor 500 euro geliri var 410 euro kira veriyor 200 euro yardim aliyor son 6 aylik gelir belgesi istediler oda getirdi … ve dayim almanca bildigi icin belge sertifika bisey getirmedi vize cikti bilginize

    Ел-Турецкиј
    Учесник

    Ако желите да се уда у Немачкој бих да је мој драги уфукцуг међумеморију документа не желе такав акнумк Немачки научник у случају доказан ако се ради апликаната да се венчају на турска цена! Курс у човеку говори немачки Укратко, официр је довољно тешко олуиор.тецрубеил да!
    maas olayi ise baybars kardesimin dedigi gi yasayla sabit zaten! :-)

    фук_кнумк
    Учесник

    Не желим да кажем ништа мало непоштовања или неспоразума, или не желим нешто да кажем, али сам рекао да сам чуо оно што сам чуо на лицу места као матерњи језик од мајке до људи који познају грађанина, чак и ако није, али ако нисам у случају, ја ћу бити у случају Исис, али ја сам у случају случаја. Нема потребе да се у документу зна и мој брат :)

    драги уфукцуг Желим да се оженим у Немачкој жели да се међуспремник венча у Турској за немачког научника. Ако готови документ подносиоца захтева не жели, што доказује стопа иф а1! код људи који говоре немачки кратко, официр је довољно тврд олуиор.тецрубеил до!
    maas olayi ise baybars kardesimin dedigi gi yasayla sabit zaten! :-)

    иелиз_орх
    Учесник

    хелло овдје сам нови члан како могу отворити нову тему форума молим одговор

    тарсуслу
    Учесник

    фук_18 брате, горе си написао, написао си пуни укупан број регистрације становништва који припада подносиоцу захтева и његовој жени, на пример, прави немачки за немачку супругу (не турски или нешто слично) ... па шта да радимо за она .. нема нормалног извода из матичне књиге рођених или узорка за регистрацију рођених, биће ми драго ако ми помогнете

    фук_кнумк
    Учесник

    Ако раније нема турског држављанства, извод из матичне књиге рођених ће бити довољан.Неки од њених чистих немачких образаца у конзулату је прихватају

    фук_18 брате, горе си написао, написао си пуни укупан број регистрације становништва који припада подносиоцу захтева и његовој жени, на пример, прави немачки за немачку супругу (не турски или нешто слично) ... па шта да радимо за она .. нема нормалног извода из матичне књиге рођених или узорка за регистрацију рођених, биће ми драго ако ми помогнете

    тарсуслу
    Учесник

    Хвала вам пуно на одговору..Још нешто,ако знате наравно да моја жена треба да да пуномоћје да бих могао да уђем и изађем из Турске.Да бих добио ово пуномоћје да ли је потребно да се добије у конзулату у Немачкој или се може добити у канцеларији за странце? Или једноставно, где се може купити или направити?Хвала унапред на одговорима.  :)

    фук_кнумк
    Учесник

    Тај документ ћете добити у одељењу за странце покрајинске полиције, али га морате добити само у покрајинској полицији, филијале вам га неће дати.

    Хвала вам пуно на одговору.Ако знате јос једну ствар наравно, моја зена треба да да пуномоц да бих могао да удјем и изадјем из Турске.Да бих добио ово пуномоц, да ли је потребно добити у конзулату у Немачкој или се може добити у канцеларији за странце? Или једноставно, где се може купити или направити?Хвала унапред на одговорима.  :)

    фук_кнумк
    Учесник

    актуелан

    тарсуслу
    Учесник

    slm arkadaşlar ben almanyada evleneceğim ve almanya vlendirme dairesi benden uluslararası evlenme izin belgesi istiyor ..bugün nüfus dairesine gittim ve vermiyorlar… almanyadaki evlendirme dairesi hangi belgeleri istiyor biligisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim

    фук_кнумк
    Учесник

    зашто не дају

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 62)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.