Документи потребни за немачку визу за спајање породице засноване на деци

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    фук_кнумк
    Учесник

    ВАЖНО: Документи се морају поднети према редоследу њиховог слања

    КСНУМКС. [] Апликација се мора извршити лично

    КСНУМКС. [] Пасош важећи најмање КСНУМКС месеци који нису старији од КСНУМКС година
          Визе на пасошима захтевају најмање празне странице КСНУМКС на страницама ВИСИТОР-а.

    КСНУМКС. [] Ако је дете, дјеца у пријавном облику морају бити попуњена у потпуности
          Деца би требало да буде ни у Турској остају у потпуности попуњен.

    КСНУМКС. [] КСНУМКС биометријске пасошке слике
          Ресмин феатуре;
      * Последњи КСНУМКС треба узети у месецима како би се одразио последњи наступ
      * КСНУМКС мора бити Кс Кс НУМКС мм у величини.
      * Ивице морају бити без фрамелесса
      * Лице треба рефлектовати са предње стране, отворена је глава и очи су видљиве

    КСНУМКС. [] КСНУМКС број обрасца за добијање дозволе боравка
          Almanca olarak eksikiz, okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve başvuru sahibinin kendi elyazısı ile imzalanmış 2 adet Ikamet Müsadesi  Başvuru Formu. Forma başvurunuzdan önce vize bölümünün girişinden ücretsiz veya konsoloslugun sayfasından ulaşabilirsiniz.

    КСНУМКС. [] Сва деца одвојена, оригинални документи о боравку и две фотокопије
       

    КСНУМКС. [] Регистровано пријављивање грађанског становништва подносиоца захтева је оригинално и КСНУМКС фотокопија
    Потпуна оригинална копија регистрације становништва и КСНУМКС фотокопија.
        (Може се добити од Дирекције за становништво)

    КСНУМКС. [] Виса Трансацтион фее, КСНУМКС Еуро
        Еуро и мора бити у потпуности резервисан

    КСНУМКС. [] Показати степен блискости копије документа ЕУ грађанина
          За партнера: Сертификат о браку, За децу: пример регистрације рођења

    КСНУМКС. [] Копија идентитета или пасоша држављана ЕУ

    КСНУМКС. [] Стари пасоши ако су доступни

    Упозорење:

    Молим вас дођите у конзулат најкасније у року од КСНУМКС минута прије вашег именовања.
    Примите на Службу УПС-а, која се налази у унутрашњем дворишту одељења за визе, без пријаве на уред за визу, и добијете све информације о вашем пасошу.
    Када идете на апликацију, имате свој мобилни телефон. не доносите велике торбе, рачунаре, опрему, не постоји место где их можете повјерити.

    Сви јавни документи који су наведени у целости, али је потребно да понесете са собом када идете на конзуларни службеник на благајни због посебних околности апликанти могу захтијевати додатне документе.
    По пријему визе, одмах проверите тачност података о визи, посебно датум важења и име и презиме визе. Ако постоје грешке, одмах се обратите визном одељењу.
     
    С поштовањем,

    Амбасада Немачке / Генерални конзулат Виса Информатион анд Импрессемент Сервице

    цетинкнумк
    Учесник

    Тск едерим

    мсмсрс је
    Учесник

    Да ли је потребна накнада за пријаву за децу? Не сећам се питања?

    фук_кнумк
    Учесник

    у документима који су написани преко уктора траже се од њемачких држављана не тражи

    фук_кнумк
    Учесник

    актуелан

    фук_кнумк
    Учесник

    ?

    ja угиба
    Учесник

    Пријатељи покушавају да КСНУМКС година виза породично окупљање од маја, запослених, послодаваца и чак смо сазнали у апликације КСНУМКС пута јемство сваки пут у КСНУМКС апликација путем као што је планирано гецтикд који је тада дошао КСНУМКС мај одбацивање Пријавио сам КСНУМКС маиıсд. КСНУМКС КСНУМКС КСНУМКС месеци, дајући одбацивању године са роком чекања да су се губи ..

    Истина је да смо у то време имали ћерку. Нека вам Аллах подари дуги живот. Сада ћемо поднети 4. молбу преко наше ћерке, али чудно ме збуњује страх од ЦРВЕНЕ у вези са траженим документима.

    Неки кажу да су потребни пасош и ИД дјетета, а неки нису неопходни. Извод рођења је довољан.

    Снажно тражити информације у вези са својим пријатељима КСНУМКС пута више времена одбијање и пинпирикл пратила Херан који брину о проблему који ће бити касно да се ради резиме људи као што сам ја.

    Ово је Озетте Ако вам супружник у Немачкој такође пише документа која се апсолутно траже и где се могу узети и издати. то ће бити врло добро.

    Пример: Пример регистрације становништва: (преузима се од Управе за становништво).

    Пријатељи антацетски чекају.

    Бог вас благословио.

    ja угиба
    Учесник

    Arkadaşlar 1.5 aydır cevap bekliyorum lütfen yukarıdaki mesajıma bilgisi olan cevap yazabilir mi ? Lütfen… Bu hafta randevu almak istiyoruz.

    фук_кнумк
    Учесник

    потврда о рођењу дјетета мора бити поднесена лично и мора бити лично презентирана за сертификацију након рођења дјетета. Које друге информације желите за конзулат

    ja угиба
    Учесник

    Нарочито следећи чланак

    КСНУМКС. [] Сва деца одвојена, оригинални документи о боравку и две фотокопије
        Сворн Транслатор Аманцаи превод је оригинални и КСНУМКС копија.

    (Како могу добити дозволу боравка у Немачкој?)

    КСНУМКС. [] Показати степен блискости копије документа ЕУ грађанина
          За партнера: Сертификат о браку, За децу: пример регистрације рођења

    (Како се узорак регистрације рођења односи на формулу из популистичког држављанства деце?)

    Документи потребни за дијете преко извода о рођењу мајке извода из матичне књиге рођених и документа о пребивалишту дјетета рекли су да ће доћи до мене телефаксом или ће копија доћи с оригиналном поштом? Ако долазе оригинали, зар не би било потребно поново да се вратите тамо?

    valla acayip kafam karıştı ya …

    Или мој пријатељу, ако знаш и напишеш да ће се овај документ извадити из зида и послати са зида по реду, биће ми драго ако га напишеш, не могу спавати без стреса већ 1 недељу.

    фук_кнумк
    Учесник

    они повезују са дететом из инспирације што је потребно да урадите копију личне карте и рођења кагд желите да пошаљете АТС путем е-маила сте Цикар децу о документима које је тражио од њих, на око инспирација идентитета фотокопију венчаних ипак си Формула Б излазе формула доводи у икисиниде

    дејавукнумк
    Учесник

    Пријатељи, одговорите ако имате било какву информацију, скоро је време за мој термин у конзулату. Мој син има 2 године и рођен је у Турској. Тренутно су и моја супруга и мој син двојни држављанин.
    Сада су отишли ​​у Немачку и тамо се настанили. Пошто је моја жена била трудна, наредних недеља било је забрањено путовање авионом, па су морали да иду раније.

    Питање које ме је погодило је да затражите хитне информације

    Рођен сам у Турској, наша пријава преко породице Деца Да ли је син могао бити разлог одбијања узимања?
    Дакле, дете не мора нужно бити рођено у Немачкој, зар не?

    фук_кнумк
    Учесник

    Дете је већ немачки држављанин, важно је да је дете немачки држављанин, није важно где је рођено, сада дете изгледа живи у Немачкој и над њим ћете имати породично спајање, не мислим да ће у овоме бити проблема.

    дејавукнумк
    Учесник

    Хвала ти, одрасташ као лек Уфук :))
    Zaman daraldıkça strese giriyor insan. Allahtan bu site varda hem kafamızdaki soru işaretlerini siliyoruz hem de birazda olsa stres yapmamayı sağlıyoruz… Teşekkürler tekrardan

    оито8
    Учесник

    Пријатељу не брини ако ти је мали немачки држављанин добићеш визу као мачка Добио сам ти визу преко нерођеног детета и настанио се у Немачкој, чекамо порођај.

    Гиланд
    Учесник

    11.04.2014 tarihin de başvurumu yaptım bakalım cevap ne zaman gelecek cofe:)

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 74)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.