алманка и елиф мој учитељ бескрајно захваљујући овим људима на адреси успјеха

> Форуми > Општи немачки и њемачки АКСНУМКС породични комбиновани курсеви > алманка и елиф мој учитељ бескрајно захваљујући овим људима на адреси успјеха

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.

öncelik le almancaxa elif hocamı bizlere tavsiye ettigi için tşk ederim yaklaşık 9 ay kadar kurs baktım ve en son burda  elif hocamın reklamını görünce konuşmak istedim çok sıcak karsıladı Allah razı olsun sonra kendimce gidip görmem gerektigini düşündüm ve ordudan kalkıp istanbula geldim 1 ders boyunca anlatımlarını ve ögrencileriyle nasıl ilgilendigini görünce dedim ki acaba gercekten bende başarabilirmiyim elif hocam sayesinde tek seferde hem gectim hemde kendime olan güvenim tazelendi anlatımları ve size hazırlamış oldugu kitap  çok dogru bir secim hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır iyi ki sizi tanımışım Allah kalbinize gönlünüze göre versin .

Hiç almanca bilgim olmamasına ragmen elif hocamın sınavı iyi tanıyan bir ögretmen olması ve onun tercübeleri hem psikolejik destegi sayesinde ilk seferde gectim arkadaşlar sınav yerine gittiginizde görceksiniz zaten ne kadar kişi var 3.ye mi giren 4 . yemi giren tabiki yanlış tercihler sonucu bu durum oldugunu belli idi mektupun kaç puan oldugunu bilmeyen arkadaşlar vardı neyseki biz tek seferde geçtik ve sizede tavsiyem elif hocamla görüşmeden bi kursa başlamamınız  ben akrabası felan degilim ordudan geldim 2 ay kadar abimin yanında kaldım sınavı gectim simdi tekrar ordudayım

SINAV TARİHİ : 01.20.2012

SONUÇ :  83

TEşEKKÜRLER ALMANCAX      VE ÇOK DEGERLİ ELİF HOCAMA

мурселкнумк
    Учесник

selam  a1 de yeni çıkan mektupları yazarmısınız  ve sana çıkan mektup ve boşluk doldurmayı şimdiden teşekkürler…

Приказује се 1 одговор (укупно 1)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.