Герман Ворд листе

> Форуми > Немачки говорни узорци > Герман Ворд листе

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    мцКСНУМКС
    Учесник

    Здраво пријатељи!

    У овом одељку надам се да ће наши пријатељи који уче немачки језик поделити речи које су припремили или сакупили и научили напамет.

    Пре свега, требало би да кажем да су речи које ћемо делити најчешће коришћене речи, али побринимо се да је реч о датотеци са ознаком доц (МС ворд).

    Ја сам студент који студира тумачење. Иако је језик који моја породица говори немачки, моја мајка и тетка су учитељице немачког. Завршила сам језички одсек у средњој школи (енглески) Дакле, мислим на то; Као особа која добро познаје страни језик, нажалост, наишла сам на лошу стварност као резултат свог искуства и студија које сам радила; Извори и документи на немачком језику су оскудни. Али не бисмо то требали прихватити тако. Са овим резултатом, одлучио сам да развијем немачке архиве и ресурсе. Волео бих да се пријатељи истомишљеници сретну у овом одељку. У овом одељку ћу направити МСН адресу за партнере које ћу себи створити. Радујем се пажњи и идејама мојих пријатеља у овом одељку, који ћу пратити сваки дан.
    Нисам привукао пажњу коју сам очекивао на веб локацији Алманцам.цом, надам се да ће овде бити оно што желим. Добар посао свима!

    Лангенсцхеидт Основни немачки речник

    Мислим да ће вам ова књига бити корисна. Али постоји један недостатак, речи у књизи су на енглеском. Говорници енглеског имају среће у овом питању. Добро урађено!

    https://rapidshare.com/files/165848700/3468494009-Basic_German_Vocabulary.rar

    Не садржи лозинку. Тип датотеке је пдф, надам се да вам одговара.

    Сахји
    Учесник

    Ацробат Реадер ово не отвара. Пише „Дошло је до грешке при отварању овог документа. Фајл је оштећен и не може се поправити. ” – „Дошло је до грешке у отвореном документу. ” Фајл је оштећен и не може се поправити. Зашто то каже?

    мцКСНУМКС
    Учесник

    Покушао сам да отворим, чак и преузео и отворио.

    мцКСНУМКС
    Учесник

    Ваш читач акробата такође може представљати проблем. Ажурирајте програм или деинсталирајте програм или га деинсталирајте, преузмите нову верзију 9.1 са Адобеове веб локације и инсталирајте је, тада ће дефинитивно радити, ако и даље не ради, покушајте поново са другим програмима, ако не, једини лек је формат , али мислим да не функционише добро када га поново ажурирате или инсталирате.

    мцКСНУМКС
    Учесник

    Горе сам поменуо, своју приватну мсн адресу за партнере које ћу створити.

    лангуагецентер@виндовсливе.цом

    Ако се ваш мсн им појави офлајн, можете и да шаљете пошту. Чекам ваше идеје, жеље и жеље да заједно радимо. Лепо се потрудите!

    Сахји
    Учесник

    Мој Ацробат Реадер такође неће отворити ниједан од њих ако је проблем. Биртек није отворио ову датотеку.

    мцКСНУМКС
    Учесник

    Типови датотека у рачунарском окружењу су под одређеним именима, али њихове унутрашње структуре се разликују. Дакле, дозволите ми да укратко кажем да пдф датотека није јединствене врсте. Сваки пдф има различите врсте кодека, ако је ваша верзија акробата стара, можда се неће отворити, па као што сам рекао, инсталирајте верзију 9.0 са веб локације адобенин. Али ипак, ако кажете да нисам, учинио сам то за вас, господине Сахјн. Ако се не отвори, инсталирајте нову верзију.

    https://rapidshare.com/files/269467418/Almanca_kelimeler_soezlue__287_ue.rar

    Сахји
    Учесник

    Овај пут се отвара. Веома лепо. Хвала на свему, али тешко је онима који не говоре енглески.

    мерве_мрв
    Учесник

    Било је врло лепо, и ја сам га преузео, за оне који то знају, супер стварно, хвала мц45!

    мцКСНУМКС
    Учесник

    Хвала на интересовању, пријатељи, заиста се јако трудим и сам припремам турске документе. Не брините, потрудићу се.

    мехметертас
    Учесник

    хвала

    Полумесец
    Учесник

    Мислим да није у реду... не отвара се.

    Пријатељи, везе су мртве, можете ли да их обновите? :-[

Приказује се 12 одговора - 1 до 12 (укупно 12)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.