Плате немачких грађана

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    нсиисн
    Учесник

    Здраво пријатељи,

    Моја супруга је немачка држављанка и ради аусбилдунг. Да ли имају проблем са платама у спајању породице? Ако је неко недавно поднео захтев за визу и добио визу, може ли да одговори?

    Имам термин за визу 15. јануара и ово питање нам је заглављено у главама.

    фук_кнумк
    Учесник

    Немачким држављанима се не тражи бодра за плату, не брини, у реду је

    нсиисн
    Учесник

    Немачким држављанима се не тражи бодра за плату, не брини, у реду је

    Господине, да ли су ове информације тачне? Чули смо да се то захтева по најновијим законима.

    фук_кнумк
    Учесник

    на сајту су били закони, треба претражити, мислим да се закон није ни мало променио

    Господине, да ли су ове информације тачне? Чули смо да се то захтева по најновијим законима.

    МустафаД
    Учесник

    Господине, ја имам исту ситуацију.Моја жена је немачка држављанка.Затражен је платни списак за 3 месеца.Тренутно чекамо да завршимо платни списак за 3 месеца да доставимо документе. Ако се од вас не тражи да направите свој план по жељи, ово је ваша шанса.

    нсиисн
    Учесник

    Господине, ја имам исту ситуацију.Моја жена је немачка држављанка.Затражен је платни списак за 3 месеца.Тренутно чекамо да завршимо платни списак за 3 месеца да доставимо документе. Ако се од вас не тражи да направите свој план по жељи, ово је ваша шанса.

    Надам се да се не пита, па зашто тражити платни списак од некога ко се бави струком, па му је плата већ мала.

    Ако је ваша ситуација јасна, можете ли писати овде?

Приказује се 5 одговора - 1 до 5 (укупно 5)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.