Питања о мојој породици.

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Таини
    Учесник

    Поздрав свима,
    Мој вереник је немачки држављанин и пензионисан је из Немачке, да ли је то проблем при поновном окупљању породице?
    Да ли је потребно да се мој супружник пре подношења захтева за визу за спајање породице врати у Немачку и обавести власти да ће се венчати? (Желимо да се пријавимо одмах након венчања)
    Колико је потребно пре него што је потребна виза за поновно окупљање породице?
    Ако имате шта да додате, било би ми драго.

    Надам се да ће сви добити визу што је пре могуће. Желим ти пријатан дан. Бог благословио свакога.

    фук_кнумк
    Учесник

    Брак је потребно пријавити немачким властима, то можете учинити у конзулату.

    Таини
    Учесник

    Брак је потребно пријавити немачким властима, то можете учинити у конзулату.

    Хвала вам пуно господине на одговору. Да ли је могуће добити документе попут боравишта у конзулату?

    фук_кнумк
    Учесник

    За шта је потребан документ о пребивалишту мог супружника?

    Таини
    Учесник

    За шта је потребан документ о пребивалишту мог супружника?

    Знам да је за визу за спајање породице потребан документ о пребивалишту супружника који живи у Немачкој.

    фук_кнумк
    Учесник

    Нисте добили потребна документа за венчање, мислим да су то посебан проблем, а тражени документи су у форми, можете то поново проверити тамо или на веб страници конзулата.

    Таини
    Учесник

    Нисте добили потребна документа за венчање, мислим да су то посебан проблем, а тражени документи су у форми, можете то поново проверити тамо или на веб страници конзулата.

    Жао ми је, учитељице, мислим да нисам могао да се изразим.
    Добили смо све документе за венчање. Наш дан венчања је у реду, само чекамо свој дан.
    Проблем је у томе, ако од њега затражимо документ након венчања, можемо ли их добити из конзулата?

    фук_кнумк
    Учесник

    Документи за визу након венчања биће завршени у Немачкој, потребна документа за визу можете погледати на сајту, можете пријавити свој брак немачким властима у конзулату.

    Морслипдон
    Учесник

    Жао ми је, учитељице, мислим да нисам могао да се изразим.
    Добили смо све документе за венчање. Наш дан венчања је у реду, само чекамо свој дан.
    Проблем је у томе, ако од њега затражимо документ након венчања, можемо ли их добити из конзулата?

    Ако ваш брачни друг изнајмљује своје пребивалиште и кућу, он/она треба да понесе са собом уговор о закупу, а ако је раније био у браку и разведен, потребна им је и потврда. Да ли ће се брак склопити у Турској?

    Таини
    Учесник

    Ако ваш брачни друг изнајмљује своје пребивалиште и кућу, он/она треба да понесе са собом уговор о закупу, а ако је раније био у браку и разведен, потребна им је и потврда. Да ли ће се брак склопити у Турској?

    Да, господине, моја жена има стари брак. Венчање ће бити у Турској.

Приказује се 9 одговора - 1 до 9 (укупно 9)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.