Фамили Реунион АКСНУМКС Цертифицатион анд Ацтион.

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.

    Здраво свима, има много неуредних проблема и када желимо да их све скупимо и извршимо трансакцију, све се помеша. Да наведем пример, мислио сам да се испит полаже након склапања брака, а сво то време је изгубљено.Могао сам само да полажем испит и добијем сертификат. Хајде сада да напишемо кораке један по један.

    Ако треба да имамо венчање у Турској ради спајања породице.
    1-Идите код свог породичног лекара и реците им да ћете се венчати и да вам је за ово потребан тест крви и рендгенски снимак. Ако једна од страна нема пребивалиште у Турској, трансакције може обављати као гост, не морате нигде ићи и добијати боравишну дозволу. После давања крви код породичног лекара, даће вам папир и са овим папиром идете у туберкулозни рат на рендгенски снимак.Рендген наплаћује 20 ТЛ по особи. Након што тамо завршите процедуру, резултати се појављују поподне и можете отићи по њих. Следећег дана можете да одете код свог породичног лекара са овим папиром и урадите тестове крви. Узгред, код породичног лекара треба да одете са фотографијама за пасош и мушкараца и жена. Ваш извештај је примљен. Честитам.
    2- Пре одласка на датум венчања ваша лична карта не сме бити старија од 6 година.Не сећам се тачно периода.Пошто је наша таква, замолили су нас да прво променимо личну карту. Из тог разлога, морамо да одемо и променимо своје идентитете. Стога, ако су вам личне карте старе, немојте губити време и новац тако што ћете добити датум за венчање, идите прво и промените своје личне карте. Након што промените своје личне карте, можете отићи и добити дан. Ништа друго није потребно за венчање. Такође, потребно је 6 фотографија величине пасоша.

    Завршили смо свадбени део.

    Дошли смо на А1 испит

    Другари, положио сам испит учећи сам без икаквог курса, на првом испиту који сам полагао, добио сам 54, на другом сам положио 65. Овде је циљ да положим овај испит, не Без обзира да ли добијете 100, у сваком случају, када одемо у Немачку или другу земљу, тамо ће бити само изворни говорници. Превазићемо ово језичко питање. Сада да избројимо ствари које треба да урадимо за А1 испит.
    Ако ћемо полагати у Истанбулу.
    1-Пре свега, одете у Иапı Креди банку и кажете да желите да платите накнаду за термин и испит за А1 немачки Истанбул Гете испит под уплатом. Кошта око 255 ТЛ. Даће вам две признанице, једну за термин, а другу за пријем на испит. Нажалост, плаћате малу суму новца да бисте заказали испит.Ако сте на овом путу, немојте тражити логику, ваш коефицијент љутње ће се повећати. Након што смо уплатили новац у банку, сутрадан позовете овај број 0212 / 373 58 08 и кажете да желите да полажете испит у Истанбулу и да желите да добијете термин за испит.Када вам дају датум за испит ћете им дати пин бројеве на признаницама и добићете свој дан. Што се тиче припрема за испит, пријатељи су поделили писма на Фејсбуку и ово су примери писама који говоре да.Ако се темељно припремите, гарантовано ћете добити 25 поена од писма. Фацебоок страница за сарадњу и радни простор са немачким сертификатом А1. У делу за читање и слушање биће довољно навести обиље примера. На интернету можете пронаћи много примера да се представите. Можете га пронаћи и ако урадите добро истраживање о повлачењу картице. Нема озбиљних потешкоћа, можете успети без похађања курса. Након што полажеш, сутрадан ти резултат долази на врата преко УПС царго-а.Са собом мораш имати 30 лира.После полагања једном те пољубе,не можеш лично да одеш по њега.
    Ако ћемо да полажемо у Анкари.
    2- Ако ћете полагати испит у Анкари, што мислим да би требало да урадите овде, наставници су заиста добри и од помоћи. Оно што овде треба да урадите је да прво платите термин. Плаћамо накнаду за термин од 28 ТЛ Иапı Креди банци, а постоји накнада од 3.5 ТЛ, што чини 31.50 ТЛ. Након што кажете Иапı Креди банци да је такса за термин Анкара, следећег дана позовите 0212 / 373 58 08 и изјавите да желите да закажете термин за Анкару. Након што вам дају датум, они ће вам рећи у коју банку требате платите 270 ТЛ за испит, а морате га платити у року од 10 дана након што извршите уплату. Не морате поново да зовете нигде, не питају вас да ли сте изгубили рачун, али ипак треба да имате то са вама када идете на испит, за сваки случај, процедуре у Анкари су исте, формат испита је исти. Резултате испита можете добити овде у року од 2 дана или такође можете затражити да се пошаљу курирском службом.

    Положио сам испит, сада сам положио 17 лира у Иапı Креди банку да поново добијем термин за визу, не брините, и ви ћете платити доста. :)
    За заказивање, ваш пасош мора бити стар најмање 1 годину од датума заказивања. Ако не, потребно је да промените пасош. Ако желите да промените пасош, потребно је да наведете свој последњи брачни статус ако нисте променили ни један део личне карте након брака, па вас молимо да промените своју личну карту и у складу са тим се пријавите за пасош. Сада чекам да ми стигне пасош.Овде ћу рећи како треба да поступимо са конзуларним процедурама.

    ****Да, причам вам и део о термину у конзулату, пријатељи****
    Пре свега, плаћамо немачку таксу за пријем од 17 ТЛ Иапı Креди банци под насловом плаћања. Обавезно упишите свој турски матични број и име и презиме на признаници. По пријему наше потврде, сутрадан позовете канцеларију Идата и изјавите да желите да закажете термин, а они ће вам послати тражену документацију на вашу е-маил адресу. Овај део је прилично једноставан, немојте се оптерећивати процесом именовања.

    3,14
    Учесник

    –> Хвала ти на труду брате, било је веома објашњено. халаи :)


    Нема на чему брате, има доста ствари које су исправне и погрешне и информације су јако разбацане десно и лево.

    Па, хајде да причамо о конзуларним процедурама, пријатељи, разумем да се ни овога нема чега бојати. Ако ваш супружник живи у Немачкој и држављанин је Републике Турске, документи које морате прикупити пре одласка у конзулат су следећи. (Захтевају другачија документа од немачких држављана, тако да немам информација о томе.)
    Прво попуњавамо два формулара за визу.Попуњавамо их у дупликату, немој да их фотокопирамо, а попуњавамо и додатни документ који је потребан у складу са чланом 55. Закона о боравку.Он се већ налази на истој визи страница обрасца за пријаву. Ми их попуњавамо на немачком.
    Узимамо 2 фотокопије пасоша и личне карте вашег и вашег супружника. Такође тражите од свог супружника да скенира вашу боравишну карту и документ о пребивалишту у Немачкој. Такође радимо 2 фотокопије ових.
    Затим од матичне службе добијамо свој комплетан узорак за регистрацију становништва.Одељак са информацијама мора бити потпун, подаци свих родитеља, браће, сестара и супружника морају бити написани и потребне су 2 фотокопије.
    На истом месту добијамо узорак међународне регистрације брака.Ако кажете формулу б, даће вам исправну. Добијамо и две фотокопије.
    Са собом понесите 4 биометријске фотографије.
    Прилажемо оригинал и 1 фотокопије нашег А2 документа.
    То је све, пријатељи, не заборавите да понесете 60 евра + 5 евра плус 30 ТЛ трошкова доставе.

Приказује се 3 одговора - 1 до 3 (укупно 3)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.