Хитна помоћ при разводу брака.

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    разбијен34
    Учесник

    Здраво пријатељи, био сам ожењен око 2 године и 4 месеца под истим кровом са својом женом и бесконачне лажи моје жене, проблеми и брак за 1 дан није за мене, ти си добар човек, као супер жена, отишла је кућу са лудим глупостима и изашла из куће са њеном породицом док сам био у фази продужења седнице, сада имам око 25 година.остало је дана до пуне седнице а пријавио сам се пре 2 недеље моја жена је написала документ гетреннт лебен потписао то сам предао Аусландербехорде ми није дао биографију. Сам сам отишао и безлични пријатељ расиста је рекао да ми се врати и рекао је смешне ствари као што је твоја сврха боравка овде је готова и нећемо продужити седницу. Завршио сам б1 и мој курс оријентације је завршен.Живео сам у истој кући 2.5 године и дао сам своју жену 10н година овој особи која ће ми постати жена. Шта сад да радим, пријатељи Штутгарт, удаљен сам 25 км од Бадена в. Има ли неко ко зна адвоката у Нбергу?Нисам могао да радим ни у једној фирми 1 годину без прекида, али сам радио 17 месеци у другим компанијама, до данас нисам примао никакву социјалну помоћ и плаћао сам позајмицу своје куће пре брака, коју је добио од мог доласка, а сада је мој фест посао близу 4 месеца.
    Радим у великој фирми преко зеитфирма, хитно ми је потребна ваша подршка, немам никога. Дарма ме је попушила, моја жена ми је једина грешка.Дошао сам у Немачку да радим од првог дана, радим, повезан са домом, породицом.. прошло је времена, не гледај.

    фук_кнумк
    Учесник

    у Минхену постоји основна ципела, ја га зовем стручњак за ова питања, неки кажу да је довољно остати у браку 2 године, неки кажу да је довољно 3 године, тако да нема много људи који примењују оно што пише у законе, али претпостављам да ће најгору седницу продужити за годину и годину и неће је послати. 

    разбијен34
    Учесник

    у Минхену постоји основна ципела, ја га зовем стручњак за ова питања, неки кажу да је довољно остати у браку 2 године, неки кажу да је довољно 3 године, тако да нема много људи који примењују оно што пише у законе, али претпостављам да ће најгору седницу продужити за годину и годину и неће је послати.

    Контактирао сам га, има трошкове око 3 хиљаде евра, да видимо, жалићемо се, јавићу шта ће бити.

    волканкнумк
    Учесник

    Прво, брзо оздрави. Живим у Ројтлингену. Ако желите да оставите свој број приватно, помоћи ћу вам колико могу.

    разбијен34
    Учесник

    Прво, брзо оздрави. Живим у Ројтлингену. Ако желите да оставите свој број приватно, помоћи ћу вам колико могу.

    Послао сам ти свој број приватно

    бездушан
    Учесник

    Поздрав, већ сам имао ову тему. Делили смо и коментарисали, дозволите ми да покушам поново да помогнем. Да бисте добили визу независну од супружника, морате остати под истим кровом 2 године, 3 године ако је ваш супружник турски држављанин. Ако је ваш супружник Немац, страни станови то раде свима. МОРАЈУ се пријавити. Есин Турк. Међутим, ионако нема проблема. Период развода ми је, на пример, трајао две године. За то време ће вам дати боравишну дозволу, а докле год радите виза ће вам се претворити у радничку, осим ако добијате помоћ од државе.Овде је најважније да је инспирација турска. С друге стране, чак и да зарадите 1000 евра, немојте добити никакву помоћ од државе на папиру. Раздвојени живот тренутно продужава неограничено време боравка, морате радити 5 година и то неће бити проблем. Мој лични захтев од пријатеља који ће постављати таква питања је држављанство детета ако се ради о спајању породице над дететом, или држављанство инспирације ако је у питању брак, молим. Спецификације. Онда вам можемо помоћи детаљније.

    разбијен34
    Учесник

    Поздрав, већ сам имао ову тему. Делили смо и коментарисали, дозволите ми да покушам поново да помогнем. Да бисте добили визу независну од супружника, морате остати под истим кровом 2 године, 3 године ако је ваш супружник турски држављанин. Ако је ваш супружник Немац, страни станови то раде свима. МОРАЈУ се пријавити. Есин Турк. Међутим, ионако нема проблема. Период развода ми је, на пример, трајао две године. За то време ће вам дати боравишну дозволу, а докле год радите виза ће вам се претворити у радничку, осим ако добијате помоћ од државе.Овде је најважније да је инспирација турска. С друге стране, чак и да зарадите 1000 евра, немојте добити никакву помоћ од државе на папиру. Раздвојени живот тренутно продужава неограничено време боравка, морате радити 5 година и то неће бити проблем. Мој лични захтев од пријатеља који ће постављати таква питања је држављанство детета ако се ради о спајању породице над дететом, или држављанство инспирације ако је у питању брак, молим. Спецификације. Онда вам можемо помоћи детаљније.

    Eywallah kardeşim benim eşim alman vatandaşı 2 sene 5 ay yakın evli kaldım ve çalışıyorum devletten hiç-bir yardim almadım ama ne yazık ki ırkçı birine denk geldin mi öyle olmuyor tehditle başbaşa kalıyorsun. Neyse temel nala verdim o halledicek ama biraz tuzluya mal oluyor..

    бездушан
    Учесник

    Ако не спава, немој се џабе обесхрабрити, иди. Чак и ако страни стан прави проблеме, у реду је, имаћеш нешто новца за адвоката, али можеш да добијеш визу независно од супружника, опусти се, нико не може да те пошаље, настави да радиш док не одеш сам, добићеш своју време после 5 година рада, поштовање

    мухендус
    Учесник

    Ако није приватно, желим нешто да питам? Да ли је ваш супруг Немац или Турчин рођен у Немачкој? Зар нисте знали да сте били расиста пре него што сте се венчали?

    Није његова жена расиста, колико разумем, службеник у канцеларији за странце. Ионако се не жени расистичком странцем.

    разбијен34
    Учесник

    Ако није приватно, желим нешто да питам? Да ли је ваш супруг Немац или Турчин рођен у Немачкој? Зар нисте знали да сте били расиста пре него што сте се венчали?

    Зашто би моја жена била расиста брате? Официр који је расиста.. моја жена је немачка држављанка Туркиња

Приказује се 9 одговора - 1 до 9 (укупно 9)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.