Како изгледа потврда о поновном окупљању породице АКСНУМКС? Изволите

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Смаил од
    Учесник

    Било је оних који су се питали да ли је овај сертификат А1 ствар.Као ја :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    узвишен
    Учесник

    Desene sen bu isi hallettin… ;D

    Смаил од
    Учесник

    Desene sen bu isi hallettin… ;D

    cok sükür kardesim. Darisi diger bekleyan arkadaslarima. eminimki HERKES basarir bunu…

    ОзЛеМтим
    Учесник

    masallah yakisikli bi sertifika:) hayirli olsun…

    аисеиилдиз
    посетилац

    hayırlı olsun…tebrikler..

    блацк_кар23
    Учесник

    tebrikler arkadaşım Allah bizlerede nasip etsin birbirimize dua edelim…

    балсу
    Учесник

    Нека дођу на правду Божију са овим документом.Ко је смислио, ко га је створио.
    Чак и ако добијем овај документ, даћу своја права онима који ме спречавају да виђам своју децу због овог документа.
    Немам. Без обзира која књига пише, укључује сваку институцију која од овога ставља новац у свој џеп.
    Кажем срам те било. 115 лира за град и испит.Ако прођеш!! Они који не могу да остану 2-3-4 помету ове паре са улице, људи!! Добар апетит онима који из овог посла носе хлеб.
    Размислите о том залогају... Колико можете да мислите!

    ОСМЕХ
    Учесник

    Срећно брате


    Нека дођу на правду Божију са овим документом.Ко је смислио, ко га је створио.
    Чак и ако добијем овај документ, даћу своја права онима који ме спречавају да виђам своју децу због овог документа.
    Немам. Без обзира која књига пише, укључује сваку институцију која од овога ставља новац у свој џеп.
    Кажем срам те било. 115 лира за град и испит.Ако прођеш!! Они који не могу да остану 2-3-4 помету ове паре са улице, људи!! Добар апетит онима који из овог посла носе хлеб.
    Размислите о том залогају... Колико можете да мислите!

    Господине, веома сте добро говорили. Хвала. Ово су речи које можда већина нас не може да изрази. Хвала.

    кемал01
    Учесник

    ALLAH AFFETMESİN VE ALLAH YEDİRMESİN HARAM PARAYI BİŞEY SÖYLEYİM BU SIRF TÜRKLERİN CEBİNDEN PARA KAZANMAK İÇİNDİR HARAMDIR VE GÜNAHTIR SINAVIN TOPLAM ÜCRETİ 150 YTL DÜŞÜNÜN GÜNDE KAÇ KİŞİ SINAVA GİRİYOR BU NASIL ADALETTİR SEVDİGİMİZİ GÖREMİYORUZ KAVUŞAMIYORUZ AMA GÜZEL ALLAHIM ÖYLE BİR YAPSINKİ BUNLARI YANİ BİZİ YİYANLERİ BURNUNDAN GETİRSİNN YAZIKLAR OLSUN BİZE BÖYLE EZİYET ÇEKTİRİYORLAR DEGERMİ AMA UNUTMASIN LAR ALLAH BİRDİR VE TEKTİR…

    амедкнумк
    Учесник

    Прошло је 3 месеца од када сам добио овај документ, бацио сам га и не гледам, сад је готово.

    Било је оних који су се питали да ли је овај сертификат А1 ствар.Као ја :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    hayirli olsun darasi benim esimin basina…

    париа34
    Учесник

    viyana universitesinin verdigi diploma daha güzel ama alabilmek icin grundstufe 1-2-3-4 mittelstufe-m1-2-3- yani toplam 8 ay filan sürüyor haftada 5 gün günde 2 saat tek kelime türkce yok.okulun dil kursu oldugu icin cok kaliteli, fiyati da 2 dönemi 1500 euro

    Сузанне
    Учесник

    здраво, полагао сам овај испит, а нису нам дали сертификат???

    озхан_ц84
    Учесник

    здраво другари идем на приватан курс гипса.ваљда ћу ускоро полагати испит је 2. недеља априла чуо сам данас нешто,да ли курс а1 почиње од општине и хоће ли испит полажу стручни инспектори из другог града?улазим али размишљам да идем на тај курс да бих се усавршавао

    кемалсивас
    Учесник

    Било је оних који су се питали да ли је овај сертификат А1 ствар.Као ја :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    böyle bi sertifikam olsun 300 tl borcum olsun  yuppi:) alkis:) hiihi:) utanan:) funny:) :haha: kur;)

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 25)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.